Vagcom Hk.

reaper0690

Üye
İsim
Çağlar
Merhaba arkadaşlar 19.6.1 kablo var . Golf 2017 comfort aracımda sıkıntısız calısıyor. Fakat ibiza 2017 model 1.0 ecotsi arac unsupported vehicle hatası alıyoruz. adaptasyon ya da coding butonları pasif gözüküyor tıklanmıyor. Durumun çözümünü bilen var mı acaba ?

Merhaba arkadaşlar 19.6.1 kablo var . Golf 2017 comfort aracımda sıkıntısız calısıyor. Fakat ibiza 2017 model 1.0 ecotsi arac unsupported vehicle hatası alıyoruz. adaptasyon ya da coding butonları pasif gözüküyor tıklanmıyor. Durumun çözümünü bilen var mı acaba ?
İbiza bu kablolarla kodlanmıyor ne yazıkki

@mutlubey17  ilerde bir çözümü olur mu yoksa sadece orjinal kablo mu kullanmak lazım. Eğer öyleyse yeni çıkan hiç bir araçta kodlama yapamayacağız. 

[mention=4155]mutlubey17[/mention]  ilerde bir çözümü olur mu yoksa sadece orjinal kablo mu kullanmak lazım. Eğer öyleyse yeni çıkan hiç bir araçta kodlama yapamayacağız. 
Yok golf 7.5 da böyle bi sorun yok yeni çıkmasıyla alakası yok ama niyese yeni polodada bizim kablolar çalışmıyor.. orijinal kablo gerekli.. ilerde bir şey değişçeğini zannetmem çok uzun ilerde belki

@reaper0690 merhaba usta bende de 2018 ibiza var dun n11 den aldim kablo 19.6.1 satici da destekler dedi bugun denedim sadece butun controller larda unsupported device yaziyor advance setup dedigin gibi pasif o butonlara girilmiyor. Sadece faulth code kismi acik. Kabloyu iade edecegim bende 400 tl verdim bide. Orjinali 200 dolar 3 arabada kullaniliyor.Artik napacagiz bilemiyorum.

IMG_20200117_224741.jpg

Geri
Üst Alt