Jump to content

Duhansahin

2016 EXCLUSİVE + OPSİYON VW CC

Recommended Posts

ARAÇ BİLGİLERİ

Genel bilgiler: ARACIM 2016 SONU DOĞUŞ OTO ÇIKIŞLIDIR,TÜRKİYE'YE GELMİŞ NADİR ARAÇLARDAN BİRİDİR ÖZEL İSTEK ÜZERİNE GETİRTİLMİŞTİR.İÇİ DIŞI DOPDOLU BİR ARAÇTIR.ARAÇTA KAZA,BOYA,DEĞİŞEN,HASAR KAYDI SÖZ KONUSU DEĞİLDİR TAMPONLARINA KADAR ORJİNALDİR.75000KM'DE BAKIMLARI EKSİKSİZ GÜNÜ GÜNÜNE YETKİLİ SERVİSTE YAPILMIŞTIR İYİ NİYET GARANTİSİ DEVAM ETMEKTEDİR, ARACIM YENİ NESİL 150HP'DİR.BOYA KORUMA VE DETAYLI TEMİZLİĞİ YENİ YAPILMIŞTIR.KAPALI OTOPARK ARACIDIR.YEDEK ANAHTARI MEVCUTTUR... 

Boya ve değişen:  HATASIZ

Fiyat: 156500

FOTOĞRAFLAR:

DSCN4478.JPG

DSCN4501.JPG

DSCN4531.JPG

DSCN4534.JPG

DSCN4540.JPG

DSCN4543.JPG

DSCN4545.JPG

DSCN4550.JPG

SCC, frknyldrm ve HONEY bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar. Geçen hafta aynı donanıma ve hatasızlığa sahip beyaz renk 55bin km de servis bakımlı olan aracı Bi hoca arkadaşımıza 143 bin TL ye aldık sanırım fiyatı revize etseniz satışınız kolaylaşı

IMG-20191123-WA0009.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Satıcı arkadaşı tanımam fakat eş değer diye sunduğunuz aracı ben olsam sırf o jantlardan dolayı bile almazdım. Jant alınır diyebilirsiniz ama oda bi maliyet sonuçta , satıcı arkadaşın aracında adaptif şase geri görüş lugano ve renk gibi önemli opsiyonlar var bunlarda yabana atılmayacak cinsten rakamlar ödeniyor alıcı olsam bu donanımda bir cc tercih ederdim. Hayırlı satışlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Üzerinde gelen jantlar paket ile gelen orjinal jantlardır alıp almamak tabiki tercih meselesi. Araçta geri görüş kamerası da mevcuttur. 20 bin km daha az. Renk zevk meselesidir bana görede koyu renk güzel değil yazın cayır cayır yanar araç 🙂. Geriye adaptif Şasi kalıyor farklı olarak güzel bir donanım ama 13 bin TL için değer mi sorgulanır.

tarihinde agacmalzeme tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu üstündeki jantlar orijinal diye iddia ediyorsanız diyecek bir şey yok hocam ben şakşakçılık yapmıyorum ama siz o bariz ‘’çakma’’ olan janta orijinal diyorsanız diyecek hiç bir şey yok

Duhansahin bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Duhansahin aracınız çok güzel maşallah umarım dilediğiniz gibi iki tarafıda mutlu edecek bi satış olur hocam. Şimdiden hayırlısı olsun.

Affınıza sığınarak bir kaç söz edeceğim. Forumda kim aracını satışa koyarsa o konu dallanıp budaklanıp bambaşka yerlere gidiyor.

Samimi söylüyorum ben satıcının yerine kendimi koyup empati yapıp değişik duygulara bürünüyorum. Geçenlerde yeni ev alma niyetine girip aracımı satma gereksinimi doğdu. sonra foruma bi bakınayım dedim. Aman Ya rabbi satıştaki araçlar için ne yorumlar ne yorumlar. biraz abartı gelecek ama durduk yere bu strese giremem deyip satıştan vazgeçtim. 

Özetle Allah araç alana da satana da sabır versin. 

agacmalzeme ve Ömer Kahraman bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Duhansahin yazdı:

@agacmalzeme renk zevk meselesi ama renginde bi fiyat farkı olduğu aşikar,aracınızın altındaki jantlar paketle gelen jantlar değil ve kesinlikle Orjinalde değil,adeptif şasiyede sonradan yaptırmak pek mümkün değil

Tabikide rengi jantı fiyatını farkettirir bu konuda zaten herhangi Bir iddiam yok adapdif Şaside güzel bir opsiyon belirtmiştim yorumda jantlar orjinal değil demişsiniz ama araştırma yaparken araçların üstünde exclusive paketlerde bu jant var sanırım hepsi fason jant değildir diye düşünüyorum. Hayırlı satışlar aracınız güzel.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Gökhan Bilgin yazdı:

Bu üstündeki jantlar orijinal diye iddia ediyorsanız diyecek bir şey yok hocam ben şakşakçılık yapmıyorum ama siz o bariz ‘’çakma’’ olan janta orijinal diyorsanız diyecek hiç bir şey yok

Merhabalar bu jantlar aracın üzerinde gelen exclusive paketlerde bulunan bir janttır sarı sitedede araştırırsanız araçların neredeyse yarısında bu jantlar mevcuttur hepsinin çakma olmasına diyecek hiçbir şeyim yok 🙂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam ben exclusive paketi gayet iyi biliyorum 2017 mart ayında almışım şimdi baktım eski fotoğraflarım arasından 160’lık versiyondu bende ki jantları louis diye geçer fotoğraftan görebilirsiniz paylaşıyorum stepne dahil bu janttır lastiklerde csc5 gelir

1CB2CAE2-0138-4D3C-A756-85837E6E3600.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Unclaimed yazdı:

jantları interlagosa benziyor ama interlagostan daha kıvrımlı 

20191130_201121.thumb.jpg.b8ffafb290f4ac4d991ac3cc2524dfe3.jpg

soldaki interlagos

Aynen ustam bu jantlar interlagos ile karıştırıldı sanırım. İlk attığım resimdeki jantlar interlagos değil karıştırıldı anlaşılan.

IMG-20191123-WA0009.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Nfk sorun yok hocam alıştım ben:) aslında böyle bir ortamda paylaşılma sebebi dost ortamı olduğundan tanıdık birinin almasını amaçlamak,yoksa satış için bi sürü siteler platformlar var,ama sonuç pek öyle olmuyor maalesef:) silinen yorumları görseniz sinir krizi geçirirdiniz herhalde:)

Nfk bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...