Halojen far ampül seçimi ?

@maniax

forumlarda kullannalar bu ürününde ömrünün kısa olduğunu söylüyor. philipsin ömrü daha uzunmuş. 450saat.

ft19 dedi:
@maniax

forumlarda kullannalar bu ürününde ömrünün kısa olduğunu söylüyor. philipsin ömrü daha uzunmuş. 450saat.
hocam bizim puntoda 3,5 yıldır takılı bu. eşim halen kullanıyor

philps % 130 dan memnun kalanlar çok aynı şekilde osram unlimitit  den de philips 3700 k verirken osram 4000 veriyo arasında fazla bir fark yok holojen ampüllerde ne kadar beyaz a kaçarsan görüş te o kadar düşer ben H15 lere photon 5000 k sını taktırcaktım alanlar yağmurda ve olumsuz hava koşullarında görüş olmadıgından bahsedince vazgeçtim

@Yunus Emre

ben sadece kısalara taktıracağım ve 3700k sarı olacak.  uzunları zaten sürekli kullanmak karşıdan gelen için sakıncalı.

1967_805071ccd1ba5c9cc1f680a7bd52e3090369cfbd.jpg

ben kısalara ya osram yada philips atcam uzunlara photon atabilirim 5000 k çünkü kısalarda ona bağlı sarı sarı gezemem :D

Comfotline holojen farlı araca sahip olan değerli hocalarım. Uzun araştırmalarım sonucu doğru ampul ve rengi seçtiğime inanıyorum. Forum'mumuzun da bunda cok büyük etkisi var. (Golf'le ilgili herhangi bir şey arıyorsanız burada mutlaka vardır, burada yazmıyorsa öyle bir şey yoktur :) ) yazısı beni cok mutlu ediyor ve her girdiğimde tekrar tekrar okuyorum :) öncelikle ampul markası philips'in yan ürünü olan photon diamond vision 5000K xenon effect (h7,h11,h15) Yolda giderken boş arazi bulup resim ve video çektim videoları yükleyemedim boyutları büyük olduğu için ikinci resimde uzunlar acık şekilde çektim tabi sislerde yanıyor etkisi daha fazla görünyor olabilir resimler kötü çıkmış olabilir video yükleyebilseydim daha güzel olacaktı. umarım xenon taktırmadan farlarını benim gibi beyaza çevirmek isteyen hocalarıma yardımcı olabilmişimdir.

Ekli dosyayı görüntüle 1132

Ekli dosyayı görüntüle 1133

Ekli dosyayı görüntüle 1134

Ekli dosyayı görüntüle 1135

@mehmet_07 hocam gorus duşuyo yagmurda diyolar tek korkum o yani malum kis aylarindayiz

Yunus Emre dedi:
@mehmet_07 hocam gorus duşuyo yagmurda diyolar tek korkum o yani malum kis aylarindayiz
Yağmurda denemedim ama öyle olacağını tahmin etmiyorum hocam bende sarı ampul kadar aydınlatmaz diyordum ondan daha güzel aydınlatıyor yağmurda da çekip yükleyeceğim hocam şuan tam istediğim gibi görüntü aydınlatma renk [emoji106]

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehmet_07 dedi:
Yağmurda denemedim ama öyle olacağını tahmin etmiyorum hocam bende sarı ampul kadar aydınlatmaz diyordum ondan daha güzel aydınlatıyor yağmurda da çekip yükleyeceğim hocam şuan tam istediğim gibi görüntü aydınlatma renk [emoji106]

Mehmet hocam fotoğraflar yanıltmıyorsa eğer bembeyaz olmuş , çok güzel duruyo.

Yanıltma yok hocam hatta fotoğrafta daha kötü çıkmış çıplak gözle görseniz daha iyi anlarsınız daha beyaz ve canlı yanıyor özellikle h15 uzunlar cok fena [emoji4]

mehmet_07 dedi:
Yanıltma yok hocam hatta fotoğrafta daha kötü çıkmış çıplak gözle görseniz daha iyi anlarsınız daha beyaz ve canlı yanıyor özellikle h15 uzunlar cok fena [emoji4]

Aydinlanma cok guzel gozukuyor.

Hayirli olsun

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ansolak dedi:

Aydinlanma cok guzel gozukuyor.

Hayirli olsun

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sağolun hocam

Geri
Üst Alt