2014 Golf 7 hakkında

Kapghan34

Yeni Üye
İsim
Ramazan
Arkadaşlar 2014 model golf 7 1.6tdı dsg highline golf aldım araçta vites kutusunun yanında sürüş modu seçeneğide(normal,sport,eco ve induvial) var ve araç anahtarsız çalıştırmayı ama ben sitede başka böyle bir araç görmedim bu bir sıkıntımıdır yoksa böyle araçlar çok az mı var türkiyede? Bi kazık vs yemedik İnş 🤣

Sürüş modu sonradan da uygulanabilir hocam ama bunlar opsiyon olarak yani sipariş sırasında ekstra para verilip alınan özellikler. Buna dikkat etmeden almış olmanız da şansınıza olmuş. Aracınız Euro5 motorlu 1.6 TDI 105 hp Highline ve aracınızdan sonraki yıllarda araçlar bazı yeniliklere kavuştu.

2015 itibariyle gelen bu yeniliklere sahip araçlarda:

* Euro 6 motora geçildi

* Highline'da renkli ekranlı çok fonksiyonlu yol bilgisayarı

* (Haziran sonrası 2016 model şasi ile birlikte ) 6.5" ekranlı composition media

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yani normal demi hocam sıkıntı vs degil olabilecek özellikler bu model ve dolulukda demi? 

Yani normal demi hocam sıkıntı vs degil olabilecek özellikler bu model ve dolulukda demi? 
Neden sıkıntı olsun :)  İlanlarda "dolu" yazılanlara bakmayın. Highline olunca en dolu araç sanıyorlar. Halbuki vag grubunda bir sürü ekstra opsiyon bulunuyor. Bunlar sizin aracınızdaki anahtarsız çalıştırma, sürüş modu gibi ve daha bir sürü ekstra opsiyon mevcut.

Geri
Üst Alt