Durban jant

Asil

Yeni Üye
İsim
İsmail
Cumleten selaminaleykum arkadaslar golf 6 aracıma durban jant ve lastik almak istiyorum öncelikle

17 inç orjinal durban var mı ?

Ve 18 inç mi almalıyım 17 inç mi hangisinden daha memnun kalırım lastik secimimde hangisi olmalı sizce ?

Aleykumselam Durbanin orijinali 18 inc hocam, bence 17 alacaksaniz ne oldugu belirsiz durban alacaginiza dijon jant alabilirsiniz orijinal highline janti oldugundan piyasada fazlaca mevcut. Illaki 18 diyorsanir orj. Durban biraz arastirma ve bekleme gerektirir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Serkanasn ben madrid aradigimdan denk gelmedim o zaman hocam :D ankara ilinde bir turlu denk getiremedim madrid, karamanda bile var ankarada yok  :)

@ZITIPAŞA bende cok kararsizim 18 alsam konfor kaybi yasayip arabayi uzermiyim 17 replika alsam memnun kalirmiyim neticede jant şakaya gelmez uzerinde kmlerce yol yapacaz 

@Asil  ayrica 18 alirsaniz yay da almaniz gerekmektedir , bence en ideali 17 jant almak orijinal dijon yada madrid olabilir

@Asil Golf 7 tdi-18 replika janta geçiş yaptım ve ne konfor ne de başka bir rahatsızlık hissetmedim. 17 alacaksanız Replika durban almaktansa orjinal jantlara yönelmenizi tavsiye ederim.

18 orjinal durbanlarda sanırım 4.5-5 civarı fiyatları var o da bulursanız. Tavsiyem eğer replika 18 alacaksanız kaliteli bir markadan almak. Sonuçta jant bu şakaya gelmez :)  

Yok 18 alacaksam orjinal alacam zaten ilanlarda oem 18 durban var ama nekadar dogru bilmiyorum ama durban jantı cok begeniyorum yakistiginida dusunuyorum tek kararsiz kaldigim 17 replika mi orjinal 18 mi bunda karar vermem lazim 🙂

@ZITIPAŞA Neden yayda almam gerekir bunuda aciklarsaniz sevinirim cok vakif degilim cunki bu konulara 

@Asil aracta hos durmaz hocam camurluk ile lastik arasi bos durur tahminimce guvenlikle ilgili de sorun yaratabilir bu durum yuksek hizlarda , 18 inc fabrikasyon alindiginda zaten yayla geliyor.

@ZITIPAŞA peki yay için tavsiyede bulunabilirmisiniz coille bu isi çozeriz sanki biraz masrafli olacak 

@ZITIPAŞA Neden yayda almam gerekir bunuda aciklarsaniz sevinirim cok vakif degilim cunki bu konulara 
Mk6 Golf’te 17 inch bir ebatta spor süspanyon ile gelirdi.!!

Mk7 de 18 ebatta spor süspansiyon ile gelir.. 

• Beğen
Tepkiler: SCC

Replika almayacaksanız 18 için süspansiyonunda değişmesi lazım ona göre yapın hesabınızı. Bu arada golf 6ya oz superlaggera da cok yakışıyor

Geri
Üst Alt