Golf 7 1.2 tsi 60bin bakim

İsim
TS
Merhabalar aracimi 60bin bakımına sokacağım.Fiyat hakkında bilgisi olan varsa memnun olurum.Tesekkurler

Merhabalar aracimi 60bin bakımına sokacağım.Fiyat hakkında bilgisi olan varsa memnun olurum.Tesekkurler
Aracınız hangi tarih trafiğe çıkışlı ? Yada kaç model ? Yada aracın tevellütü önemli ....yani araç yaşına göre % lik indirim oranları var.

60 bin yada 4 üncü bakımda 

Hava/polen/yağ filtresi

4 litre yağ değişimi

Ve bujiler değişecek

Bir önceki 45000 bakımında fren hidroliğine bakmadılarsa bu bakımda gereğinin yapılmasını isteyin

Gereği derken ? Viskozite /iletkenlik / nem oranı ölçümleri ,,. Eksikse tamamlama ....gerekirse tümden değiştirme?

Belkide biz baktık taş gibi sağlam diyecekler falan ?

@Savatage ilginiz icin tesekkurler. Haklisiniz yazmamisim 2016 model ve herzaman serviste bakımları yapildi. Brn sadece kac lira civari masraf cikacsk derdindeyim standart bir bakimla...dsg kavrama  balatalari icin ne fiyat veriyolar acaba şu pahalı dönemde ayrıca merak etmekteyim. Tecrubeleri olanlardan bilgi almak isterim 

Fren hidroliği değişimi olmazsa 

Bujiler+filtreler+4 litre yağ + işçilik için 1250 TL civarı (indirim dahil) ücret çıkarırlar

Fren hidroliği tümden değişirse +110 da ona 

Dsg kavrama için bilgim yok ? Değismesi /iyi niyet garanti kapsamı vs vs ne kadarını sizin karşılayacağınız karmaşık konular....orda belli olur!

Bujileri değişmek şart mı? Benim araç 94 bin km de. 60 bin km özel yetkili servise götürdum. Bir bişeyde eksiklik veya sorun varsa söyle değişelim  dedim.Filtre değişti yağ değişti.tamamdır dedi herşey normal.aracim 1.2 misline plus benzin manuel 2013 model.

Bujileri değişmek şart mı? Benim araç 94 bin km de. 60 bin km özel yetkili servise götürdum. Bir bişeyde eksiklik veya sorun varsa söyle değişelim  dedim.Filtre değişti yağ değişti.tamamdır dedi herşey normal.aracim 1.2 misline plus benzin manuel 2013 model.
Normalde.60bin bakımda bujiler değişmesi gerekirdi., dedişmemiş şimdi değişmesi gerekiyor.. fren hidroliği de 2 senede bir değişiyor(hidrolik VW501.14 onaylı olması gerekiyor.) 

Araç 6 yaşına gelmiş soğutma suyu antifirizi hiç değişmediyse onunda değişmesi gerekiyor.. Piyasada satılan her kırmızı/pembe renk antifiriz uyumlu değildir., Alacağınız antifiriz G13 tip olmalı.! 

Diğer şeyler rutin bakımda yapılanlarla aynı.. 

Geri
Üst Alt