kış lastiği ultra grip 8 mi? 9 mu?

brt06

Katılımcı Üye

İsim
Berat
merhaba,

kış lastiğinde ultra grip almayı düşünüyorum 8 mi? 9 mu? sizce hangisini almalıyım olumlu ve olumsuz görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim

Hocam illaki goodyear diyorsaniz ben 9 derim ancak baska marka dusunurseniz continental Ts 860 a da bakabilirsiniz. Islak zemin performansi falan ust duzey. Rezulteo adli sitede bir cok test var bakabilirsiniz.

@ZITIPAŞA yorumlarına baktım güzel şeyler var seçenekler arasında olabilir teşekkürler.

merhaba,

kış lastiğinde ultra grip almayı düşünüyorum 8 mi? 9 mu? sizce hangisini almalıyım olumlu ve olumsuz görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim
Merhaba 

UGperformance Gen-1 aldım geçen sene oldukça memnunum hatta ilana koydum sarı sitede kafamdaki fiyata veren olursa satacağım. Lastiklerin durumunu sorarsan geçen hafta sonu taktırdım takıldıktan sonra çektiğim fotoğraf

91FE6812-F11C-4A87-8E01-2C78313A2AEE.jpeg

B98B604F-5469-4EF8-B0AB-6B39A8543D14.jpeg

@Alpyaman hocam lastiğin ebatları ve üretim yılı kaçıncı hafta

225 45 17

38. Hafta 2018

Moderatör tarafında düzenlendi:
205 55 16 olarak geçen kış ug8 kullandım, bu kış daha taktırmadım. Ankarada genel olarak memnun kaldım, karlı alanlarda da kullandım. Arabayı limitlerde kullanırım genel olarak. Bana sıkıntı çıkaracak bir duruma sokmadı. Ug9 deneyimlemedim ama ug8 fena değil tavsiye ederim. 

p

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kış lastiğinde conti ts850 kullanıp aşırı memnun kalmıştm daha sonra petlas snowmaster aldım inanın asagi kalır yanı yok 

UG9 Lastikleri 3 kıştır kullandım bu gün son kışları için taktırdım. Kışlıklarım 205-55-16 ölçüsünde bu 3 kışta çok zorlu şartlarda da kullandığım oldu kesinlikle memnun kaldığım bir lastik. Neredeyse hiç sorun yaşamadım tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt