Alınık Kara Jant

brt06

Katılımcı Üye

İsim
Berat
herkese merhaba,

aracın üzerinde dijonlar var kış için lastikleri 16 '' e düşürüp kara jant takmak istiyorum elinde olan varsa  Ankara içi tercihimdir.

Çok iyi düşünmüşsünüz hocam ben aldım sarı sitede de vardı 4 tane 250 tl gibi rakama çok memnunum kapak alamadım henüz ama kapak ta aldım mı tamandır die düşünüyorum...

Tavsiyem 15 jant alım kışlık lastik de taban 195 olduğu zaman daha iyi yol tutuyor daha az yakit tüketimi ve lastikler daha uygun oluyor ben 15 jant aldım kara jant 195.65.15 lastik tercih ettim çok memnunum tesviye ederim saygılarımla...

@Mmt0634 yeni fiyat aldım 17'' için 550 16'' için 325 fiyat verdiler bende aradaki farka kara jant alıp takarım diye düşündüm hem araba biraz hafifler ve yakıt düşer söylemiş olduğunuz gibi 15'' nasıl durur bilemedim hep 17'' e bindikten sonra biraz küçük durmaz mı?

Butceniz el veriyorsa comfortline jantida alinabilir hocam bence hem goruntu korunur hem ileride satmak isterseniz satilabilir

@ZITIPAŞA görüntü olarak doğru söylüyorsunuz ancak bütçe işin içine girince biraz değişiyor birde 2 arabaya alacağım ( geçen sene başkent oto sanayide siyah bir golf 6 nın üstünde kara jant görmüştüm çok hoşuma gitmişti normal kara jantlardan farklıydı öyle bulabilsem daha iyi olur görüntüsü de güzeldi )

birde bu kara jantlar tek malzemeden mi yapılıyor alırken dikkat etmemiz gereken durum var mıdır ürünün malzemesinde ilanlarda sac,demir diye ayrılıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok iyi düşünmüşsünüz hocam ben aldım sarı sitede de vardı 4 tane 250 tl gibi rakama çok memnunum kapak alamadım henüz ama kapak ta aldım mı tamandır die düşünüyorum...

Tavsiyem 15 jant alım kışlık lastik de taban 195 olduğu zaman daha iyi yol tutuyor daha az yakit tüketimi ve lastikler daha uygun oluyor ben 15 jant aldım kara jant 195.65.15 lastik tercih ettim çok memnunum tesviye ederim saygılarımla...
Kara jantlar ile aracın fotosunu paylaşır mısınız? Bende almak istiyorum ancak kapa takmadan kullanmak istiyorum.

• Beğen
Tepkiler: SCC
3.5 mm yaylı, 15" jant ve 195 65 15 lastikliydi emektarım.

IMG_3124.jpg

• Beğen
Tepkiler: SCC
16 inc kara jantim. Jettadan cikma orji. 205/55/16   

5F363F73-FBDD-4CC1-AB38-B9E268E68426.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

600 lira diyorlar çıkmalara

Geri
Üst Alt