Golf 7 6.5" MIB Radyo (Çin) Nasıldır? '+'lar ve '-'ler?

Aynı ürünü kullanıyorum çok kullanışlı vakit kaybetmeden alın derim.

Birebir aynısı sadece passat logosu ile geldi benim cihaz

Sorun yaşamazsınız, her türlü tatmin edecektir hocam. Çinli cihazlar parasının hakkını veriyor. Android cihazlar da güzel.

Bu cihazların ve daha bir sürü retrofitlerin Türkiye'de popüler hale gelmesini sağlayan ilk forum sitelerinden birisiyiz. En ince ayrıntısına kadar detaylı yorumları forumumuzda arayarak bulabilirsiniz. Bu cihazları ülkemizde ticari olarak satacaklar/satanlar bile neyin ne olduğunu forumumuzdan öğreniyor. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bunun bir de 7.5 için olanı var. @AhmetCakmak daha iyi bilir. Ama onlar midline plus a kodlamasız oluyor mu bilmiyorum. Bilenler aydınlatır :)

@AhmetCakmak Teşekkür ederim. Forumda daha önce arattım ancak bu sistem 'multimedya, ekran, radyo, teyp vs.' birden fazla isimle anıldığı için biraz karmaşık bir hal almış durumda.

Ben bir de geri görüş kamerası taktırmayı düşünüyorum plaka aydınlatmasına takılanlardan. Orijinal ve kaliteli bir görüntü versin istiyorum, bunun için bir marka veya direkt ürün önerisi var mıdır?

@Cengizz Makyajsıza makyajlı ekranı takmak bana biraz çirkin geldiği için onu düşünmedim hiç.
Hocam çirkin gözükmez, aksine şık gözüküyor. Zaten ha 7 ha 7.5, ikisi de tamamen aynı iç döşemelere vs sahip. Fiyatları şuan aynı ise bence 7.5 versiyon görünümlü olanı alın derim. Hem carplay vs desteklediği için ekstra özellik olmuş olur. 

Kameraya akşam müsait olunca bakıp buradan paylaşırım.

Bu ekran isini bende dusunuyorum ama radyo isimleri vs nasil olacak? Birde ortadaki ekrana telefon vb bilgiler geliyormu bununla?

@Alkantra gözünüz kapalı hemen alın derim başka da bişe demem

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam çirkin gözükmez, aksine şık gözüküyor. Zaten ha 7 ha 7.5, ikisi de tamamen aynı iç döşemelere vs sahip. Fiyatları şuan aynı ise bence 7.5 versiyon görünümlü olanı alın derim. Hem carplay vs desteklediği için ekstra özellik olmuş olur. 
Kameraya akşam müsait olunca bakıp buradan paylaşırım.
Comforrtline icin cerveve de gerekiyor mu?

Comforrtline icin cerveve de gerekiyor mu?

Araç Golf 7 comfortline ise; gerekir. 7.5 Comfortline ise gerekmez. Senin araç 7 kasaydı sanırım, o yüzden gerekir abi. :)  

Golf 7 comfortline için düşünenler şu konudan detaylı bilgi edinebilir. Daha buna benzer bir sürü konu var forumumuzda.

Geri
Üst Alt