Bayide sıfır araba kaldı mı?

Erinj

Üye
İsim
Erinç
Merhabalar çoğu bayiyi aradım sıfır araba kalmadı diyor ? Gelir mi diye sorduğumda bilmiyoruz diyorlar. Bilgisi olan var mı ? Dizel için söylüyorlar tabi

Zam yaparak fiyat giydirirerek araçları bitirdiler ya?? 

Yeni kasası çıkan aracın hangi eski kasası yok satar!

Yalan söylediler ve söylemeye devam ediyorlar....haziran temmuzda gelecekmişşş mk8

Eldekileri indirim yapmadan zam koyarak satmanın tek hilesi de bu olurdu zaten!

Şubat sonu ilk parti araçlar burda olur....

Hayatında golfe binmeyen yeni kasa sazanıyla atlar tabi...iyi de satar (ya da fix satar)

260 a mercedes A alacağıma  208 e en dolu 1.5 tsi dsg sunroof alırım havamı atarım yeni kasayla diyen çeyrek milyon adam vardır ...

Audi A3 Sportback kasanın Designline veya Sportline paketlerini sorun bayilere hocam. Golf ile aynı paraya alınabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dün beni bayiden aradılar 1.5 tsi 150hp dsg highline camtavan geri görüş app connect falan filan saydı bayağı. 192k ya veririz dediler. Benzinli arayan varsa bilgisi olsun arkadaşlar. 

8 se hazırlık yapıyorlar galiba bayiler yada yıl sonu geliyor stokları erittiler

@Nfk abi isine karismak gibi olmasinda o paralara ben golf 7 kullanan birisi olarak gider bmw f30 kasa alirim daha iyi en azindan BMW 
Yok zaten bilgi açısından aramışlar direkt 192k dediler pazarlık falan yapılır daha. Hoş araç almayı düşünmüyorum şu an için. Eldeki araç işimi fazlasıyla görüyor. Ben teker sayısını 2 ye düşürmenin peşindeyim bu aralar  ;)

Yok zaten bilgi açısından aramışlar direkt 192k dediler pazarlık falan yapılır daha. Hoş araç almayı düşünmüyorum şu an için. Eldeki araç işimi fazlasıyla görüyor. Ben teker sayısını 2 ye düşürmenin peşindeyim bu aralar [emoji6]
Motosiklet mi

Mantikli hareket aramiza hos geldin

• Beğen
Tepkiler: Nfk

İnşallah hocam alınca da motorlarla buluşma yaparız [emoji4]
Motoru almayi beklemeye gerek yok siz dahil buradaki tüm dostlari çaya corbaya okula beklerim

Yenibosna istanbul kultur universitesindeyim

• Beğen
Tepkiler: Nfk

Geri
Üst Alt