Jump to content

metinkar

Alpine KCE-G7QI Volkswagen Golf 7 & 7,5 için Kablosuz Şarj Standı

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, aracıma almayı düşünüyorum, ürün için başlık açıldımı göremedim var ise birleştirebilirsiniz...

Kullanan yada kullanan arkadaşı olan var mı ürün hakkında bilgi paylaşabilir misiniz...

9329EF76-FCFF-4C61-8793-AEA3616D8D17.thumb.jpeg.8a6fb3018cd7cde5a2c6da832d4a698c.jpeg

tarihinde metinkar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende bu ürünü inceledim iphone destekliyor mu bilmşyorum fiyatı nedir acaba ben bulamadım?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@beratx  destekliyor ve en sağlıklı yer ender elektronik...

9F3D0C36-3581-40B0-AD50-2F753AF22E35.png

E1AB0449-E22D-4650-BE1B-26A977EDA634.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 23.11.2019 at 7:36 PM, metinkar yazdı:

Merhaba arkadaşlar, aracıma almayı düşünüyorum, ürün için başlık açıldımı göremedim var ise birleştirebilirsiniz...

Kullanan yada kullanan arkadaşı olan var mı ürün hakkında bilgi paylaşabilir misiniz...

@metinkar abi neden ali e. üzerinden düşünmüyorsun almayı daha mı uyguna geliyor?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@metinkar telefonu arabada kablosuz sarj etmek için 700 TL vermek açıkçası çok pahalı geldi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
31 dakika önce, Serkanasn yazdı:

@metinkar telefonu arabada kablosuz sarj etmek için 700 TL vermek açıkçası çok pahalı geldi.

Hocam Apple ürünleri pahalı normalde kablosuz şark ürünleri kalitesi iyi fiyat bu haliyle araba olduğu için fiyatı çok astronomik değil tabi bu benim görüşüm. Şarj ederken kablosuz standda şarj etmek ayrı bi konfor da sağlıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arabada CarPlay kullanıyorsanız bence gereksiz, kablosuz Carplay yoksa mecburen telefonu USB'ye bağlamanız gerekecek, bağlandığı anda da şarj oluyor zaten!

Kablosuz CarPlay uygulamanız varsa o zaman alınabilir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aliexpressten 90 liraya baseus marka kablosuz şarj eden telefon tutucu aldım, çok hızlı şarj ediyor, 1 aydır kullanıyorum, öneririm

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim aracımda kablosuz sarj ünitedi var gayet memnunum en güzel tarafıda sarj ünitesine telefonu koydugunuzda ekranda görüntülenmesi. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...