:( :( Koltuk döşemesi sigara yanığı çözümü?

Recep_Gul

Paylaşımcı Üye

İsim
Recep
Bugün sabah hiç yapmadığım Birşeyi yaptım, ilk defa işe giderken bi sigara yakayım dedim arabada, nasıl oldu bilmiyorum sigarayı attım zannettim ama koltuğun üzerine düşmüş. Keşke ben yansaydım da koltuk yanmasaydı, fotoğraf çekip buraya koymak istemedim, o derece canım sıkıldı. Döşemesi değiştirmek dışında yapılabilecek birşey varmıdır? Sonradan takılan koltuk üstüne şu Minder tarzı şeylerden var evde onu zaten bağlamayı düşünüyorum şuan, onun dışında yanığın olduğu yeri herhangi bir şekile kapatmanın yolu varmı? :(

Bugün sabah hiç yapmadığım Birşeyi yaptım, ilk defa işe giderken bi sigara yakayım dedim arabada, nasıl oldu bilmiyorum sigarayı attım zannettim ama koltuğun üzerine düşmüş. Keşke ben yansaydım da koltuk yanmasaydı, fotoğraf çekip buraya koymak istemedim, o derece canım sıkıldı. Döşemesi değiştirmek dışında yapılabilecek birşey varmıdır? Sonradan takılan koltuk üstüne şu Minder tarzı şeylerden var evde onu zaten bağlamayı düşünüyorum şuan, onun dışında yanığın olduğu yeri herhangi bir şekile kapatmanın yolu varmı? [emoji20]
aynısı benim başıma gelmişti golf 6 aracımda olmuştu 550 tl ye orjinal alcantara döşeme değişti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Upvote 0
aynısı benim başıma gelmişti golf 6 aracımda olmuştu 550 tl ye orjinal alcantara döşeme değişti

Ya döşemeyi değiştirmek tabii ki şart. Neyse şimdilik o minder tarzı şeyi bağlamayı düşünüyorum. Döşemeyi ilerde değiştiririm.  :(

Upvote 0
Benim aracımda da pirinç tanesi büyüklüğünde bir delik var eski sahibinden kalma. Tr’de o deliğe aynı tonda yama yaparak pürüzsüz şekilde güzelce hallediyorlar. Orada da yapan vardır mutlaka.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
@Recep Gül Sigaranin Paketi almanyada en son 5,5 euro'du sanirim, sigarayi birak porsche al :)
Burada çalışanlar için bence gayet uygun sigara fiyatları Türkiye'ye göre hocam. Orda 15 TL en ucuzu sanırım. 

Burda markasını göre en düşük 6 eurodan başlıyor 7-8 euro ya kadar paketler var. Tabii bu 7-8 euroluk paketlerin içinde fiyatına göre sigara dalı oluyor. Ben 7 euroluk L&M alıyorum içinde 23 tane var. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Benim aracımda da pirinç tanesi büyüklüğünde bir delik var eski sahibinden kalma. Tr’de o deliğe aynı tonda yama yaparak pürüzsüz şekilde güzelce hallediyorlar. Orada da yapan vardır mutlaka.
Ahmet hocam pek sanmıyorum ama yine araştırma yapıcam. Malum burada eskiyi tamir etme gibi bi uğraşa kimse girmediği için eskidi diyip yenisini alıyorlar. Onun için pek tamir yapacak yer bulabilir miyim bilmiyorum. 

Upvote 0
Hocam nette vardı videosu.

Aynı kumaştan 2 parça bulmanız lazım.Parçanın birini deliğin altina koyuyorsunuz.Daha sonra deliğe çok az bally sürüp diğer kumaşı da tiftiklendirdikten sonra oluşan yumağı deliğe dolduruyorsunuz.Bayağı etkili bir yol.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Upvote 0
1-Gönül yaraları

2- koltuk sigara yaraları

Yamayla falan kapanmıyor.... eskisi gibi olmuyor....

Manevi izi hep kalır 
Ahh "yaramı" deştiniz hocam, işteyim çalışıyorum bi yandanda kafam hep o yanık izinde.... Nasıl becerdim bilmiyorum, şeytana uydum, sigara yaktım... 

Upvote 0

Ne şeytanı azizim,ne şeytanı?...

Upvote 0

Geri
Üst Alt