Jump to content

mtas93

katlanır ayna hız sabitleme taktırmak?

Recommended Posts

Bu hafta 2016 1.2 tsı comfortlıne  18000kmde ilk golfumu aldım sınıfın gercekten en iyisi ozellıkle astra h dan gectikten sonra fakat astrada bile olan far yagmur sensoru-hız sabitleme, ayrıca katlanır aynayı İzmir ili içinde yaptırabileceğim herhangi bi ustamız yada arkadasımız varmıdır? Özelliklede hız sabitlemeye ihtiyacım var  tesekkur ederim değerli yorumlarınız ıcın sımdıden.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İzmirde hiç duymadım başkan..
Konya-İstanbul-Ankara.. benim bildiklerim burlarda

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ömer KahramanOzelden msj yolladim.Servisi aradim wosmer gaziemir hiz sabitleme 2450tl dediler.Yagmur ve far sensoru takamayiz dediler aracin ilk cikis aninda yapilabilecegini cok teferruatli oldugunu soylediler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=4484]Ömer Kahraman[/mention]Ozelden msj yolladim.Servisi aradim wosmer gaziemir hiz sabitleme 2450tl dediler.Yagmur ve far sensoru takamayiz dediler aracin ilk cikis aninda yapilabilecegini cok teferruatli oldugunu soylediler.

Hocam far yağmur sensörü montajının forumda konusu mevcut. Forumdaki çoğu kişi öyle yaptı. Aliexpressten temin edebilirsiniz. Ya da yurtiçi sitelerde de satanlar var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=4484]Ömer Kahraman[/mention] katlanır aynanın toplam maliyeti ne kadar oluyor hocam

Hocam servisten sadece gövde alıp yapılabilir. Fiyatını net bilmiyorum. 2 tane katlanır ayna gövde alacaksınız. Sinyal, kapak ve ayna sizin aracınızın üstündekileri kullanabilirsiniz. Ya da aynı gövdeleri çıkma olarak temin edebilirsiniz. Gerisi montaj zaten.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, mtas93 yazdı:

Bu hafta 2016 1.2 tsı comfortlıne  18000kmde ilk golfumu aldım sınıfın gercekten en iyisi ozellıkle astra h dan gectikten sonra fakat astrada bile olan far yagmur sensoru-hız sabitleme, ayrıca katlanır aynayı İzmir ili içinde yaptırabileceğim herhangi bi ustamız yada arkadasımız varmıdır? Özelliklede hız sabitlemeye ihtiyacım var  tesekkur ederim değerli yorumlarınız ıcın sımdıden.

@mtas93 ben çıkmacıdan aldım katlanır aynayı ayna kapak vs mevcuttan kullanıp çıkanıda verebilirsen 1000-1500 arası bulabilir...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla elim cok yatkin degil boyle seylere ugrasirsam yaparim ama isciligini verip birine yaptirsam daha mantikli benim icin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Valla elim cok yatkin degil boyle seylere ugrasirsam yaparim ama isciligini verip birine yaptirsam daha mantikli benim icin.

Özelden numaramı yolladım hocam. Yardımcı olmaya çalışıcam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...