katlanır ayna hız sabitleme taktırmak?

mtas93

Yeni Üye
İsim
Mehmet
Bu hafta 2016 1.2 tsı comfortlıne  18000kmde ilk golfumu aldım sınıfın gercekten en iyisi ozellıkle astra h dan gectikten sonra fakat astrada bile olan far yagmur sensoru-hız sabitleme, ayrıca katlanır aynayı İzmir ili içinde yaptırabileceğim herhangi bi ustamız yada arkadasımız varmıdır? Özelliklede hız sabitlemeye ihtiyacım var  tesekkur ederim değerli yorumlarınız ıcın sımdıden.

İzmirde hiç duymadım başkan..
Konya-İstanbul-Ankara.. benim bildiklerim burlarda

Katlanır aynada yardımcı olabilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Ömer KahramanOzelden msj yolladim.Servisi aradim wosmer gaziemir hiz sabitleme 2450tl dediler.Yagmur ve far sensoru takamayiz dediler aracin ilk cikis aninda yapilabilecegini cok teferruatli oldugunu soylediler.

[mention=4484]Ömer Kahraman[/mention]Ozelden msj yolladim.Servisi aradim wosmer gaziemir hiz sabitleme 2450tl dediler.Yagmur ve far sensoru takamayiz dediler aracin ilk cikis aninda yapilabilecegini cok teferruatli oldugunu soylediler.
Hocam far yağmur sensörü montajının forumda konusu mevcut. Forumdaki çoğu kişi öyle yaptı. Aliexpressten temin edebilirsiniz. Ya da yurtiçi sitelerde de satanlar var.

[mention=4484]Ömer Kahraman[/mention] katlanır aynanın toplam maliyeti ne kadar oluyor hocam
Hocam servisten sadece gövde alıp yapılabilir. Fiyatını net bilmiyorum. 2 tane katlanır ayna gövde alacaksınız. Sinyal, kapak ve ayna sizin aracınızın üstündekileri kullanabilirsiniz. Ya da aynı gövdeleri çıkma olarak temin edebilirsiniz. Gerisi montaj zaten.

Valla elim cok yatkin degil boyle seylere ugrasirsam yaparim ama isciligini verip birine yaptirsam daha mantikli benim icin.

Valla elim cok yatkin degil boyle seylere ugrasirsam yaparim ama isciligini verip birine yaptirsam daha mantikli benim icin.
Özelden numaramı yolladım hocam. Yardımcı olmaya çalışıcam.

Geri
Üst Alt