Aracımı satmayı düşünüyorum 2017 highline tdi dsg

agacmalzeme

Paylaşımcı Üye

İsim
Mehmet
Severek kullandığım aracımı bagajı artık küçük geldiği için satmayı planlıyorum.

Aracımın özellikleri;

Beyaz 2017 highline tdi dsg 62 bin km de kaza boya hata yok, donanıma ek olarak cam tavan, amblem kamera, appconnect bulunmaktadır. Servis bakımları eskihisar ve Doğuş oto ankarada yapıldı.

Bunlara ekte benim yaptırdığım ufak tefek şeyler var; fiyatını pek etkilemez sanırım Çamurluklar ve kaputta şeffaf film, kayar ayna sinyal, siyah ayna kapağı, kapı altı logo ışık, direksiyon kılıfı, Bagaj ve ayak Paspaslar, cam filmleri, gizli özellikler gibi.

Sarı sitede 2017 model araca neredeyse 0 fiyatı yazanda var öldüm fiyatında satanda var kafa karıştırıyor. Buraya yazma sebebim yakın zamanda alan yada satan arkadaş varsa fikir vermesi.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Aracınızın 30 gün içerisindeki gider fiyatı 158-159-160

Bu 170 den ilana koyamama engeli yaratmıyor tabi....

Bende mesela geçenlerde kendi aracıma burada gider fiyat biçtim ..

2017/tdi/manuel/high --- sunroof yok km 46500

141-142 gideri....

İlana 145 mi yazmak zorundayım ?....yooo 155 yazarım beklerim ....forumda çok yazmışsın diyene de evet çok yazdım deyip eyvallah derim....

Cümle alem sarı sitede 155 yazarken benim 145 yazmam, araçta sorun olduğuna işaret eder zaten...

Oyunu sarı sitenin kurallarına göre oynayın 170 yazın ....sonra istediğiniz fiyata verin araç sizin sonuçta

Bayide 185 190 arası idi. Ona göre 3 yaşında ve 60000 km de aracı düşünün bence. Şu an ikinci el fiyatları hakikaten saçma.

ben de Golf TDi arıyorum. bir yandan da düz vites dizel A3 mü alsam diyorum. Şu anda Türkiyede sadece 2 adet sıfır km Golf TDi highline kaldı. 196 dan satıyorlar.

Aracınızın 30 gün içerisindeki gider fiyatı 158-159-160
Bu 170 den ilana koyamama engeli yaratmıyor tabi....
Bende mesela geçenlerde kendi aracıma burada gider fiyat biçtim ..
2017/tdi/manuel/high --- sunroof yok km 46500
141-142 gideri....
İlana 145 mi yazmak zorundayım ?....yooo 155 yazarım beklerim ....forumda çok yazmışsın diyene de evet çok yazdım deyip eyvallah derim....
Cümle alem sarı sitede 155 yazarken benim 145 yazmam, araçta sorun olduğuna işaret eder zaten...
Oyunu sarı sitenin kurallarına göre oynayın 170 yazın ....sonra istediğiniz fiyata verin araç sizin sonuçta

sarı sitede herkes yüksekten uçuyor şu an ki piyasa durumuna göre arabayı elde tutmak daha mantıklı geliyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ben de Golf TDi arıyorum. bir yandan da düz vites dizel A3 mü alsam diyorum. Şu anda Türkiyede sadece 2 adet sıfır km Golf TDi highline kaldı. 196 dan satıyorlar.
Manuel A3 piyasası çok az. Satarken sorun yaratabilir.

haklısın çok az ama araç golf'ten çok daha iyi. 6 ileri düz vites. dsg korkusu olmadan gazlamak. 148 liraya istanbulda bir tane beyaz var. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-ilk-sahibinden-kazasiz-boyasiz-degisensiz-audi-a-3-730704089/detay/
Kalite konusunda çok fark yok. :) Ben de bakıyorum. Yılbaşında 130 bin liraya teklif aldığım sıfır 1.6 tdi manuel A3 dynamic paketi almadım. Şuan 1.6 tdi DSG(stronic) sportline veya designline araçlara bakıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt