Jump to content

Orhan

COMİNG HOME/LEAVİNG HOME ÖZELLİĞİNİ SADECE U LED IŞIKLARIYLA KULLANMAK

Recommended Posts

[mention=50]Orhan[/mention] [mention=2]yusuf[/mention]  hocam bu kodlamayı auto anahtarı olmayan golflerde nasıl yapabiliriz ? birde arka ledlerinde yanmasını istiyorum.

İstediğiniz kanalı interior light olarak ayarlarsaniz olur hocam

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuyu biraz açar mısın Yusuf hocam, tam anlamıyla efgh dediğin kanalı nerede görebilirim?

Diğer çakarlı modu öncelikli tekrardan yaptıktan sonra mı bunu tekrar uygulayayım?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Konuyu biraz açar mısın Yusuf hocam, tam anlamıyla efgh dediğin kanalı nerede görebilirim?
Diğer çakarlı modu öncelikli tekrardan yaptıktan sonra mı bunu tekrar uygulayayım?

E f g h hocam herhangi biri olabilir. Sizin kod şu an c kanalında. Koda dikkatli bakın dediğimi anlamaniz lazım.

melih_61 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, yusuf yazdı:

E f g h hocam herhangi biri olabilir. Sizin kod şu an c kanalında. Koda dikkatli bakın dediğimi anlamaniz lazım.

Tamamdır o halde hafta sonu tekrar bakarım dediğin şekilde değiştirmeyi denerim, sağolun hocam

Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba kod isine yabanciyim daha yeni alsim kabloyu. Onceden disarda actirmistim benim arac  makyajli kasa comfortline golf. Sadece gunduz ledlerini aktif edebiliyor muyuz coming home leaving home icin. Disarda actirdigim kisi yapamamisti sadece kisa farlari aktif etmisti

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...