2013 comfortlıne bluetooth orjınal yapılabiliyor

Alitasdelen

Yeni Üye
İsim
Ali
Aracımı yeni aldım bluetooth yok 2013 comfort  orjınal bir sekilde olabilirmi fazla para harcadan

Moderatör tarafında düzenlendi:
malesef multimedya ekranini komple degistirmek gerek cok masrafli yafa cin mali ekran takabilirsin

Cok masrafli sayilmaz, ekrani buyutmeden sadece Blutooth eklemek istiyorsanız yine 5" Bluetooth'lu teyple degistirebilirsiniz, kablo vs adina yapilan tek iş mikrofon yerleştirmek ve 1000TL'ya mal oluyor. Ben aracı alir almaz ilk yaptığım şey oldu, çok memnunum, Çin'li cihazlarda ek olarak ekran'da büyümüş oluyor ama muzik ses kaliteleri bu cihazlar gibi iyi degil, mikrofonlarida sanirim tavan ışığının oraya cekilen mifrofon kadar iyi degilki karsiya giden ses de tavan mikrofonuyla daha iyi gidiyor.

eğer aliexpressten alışveriş yaparsanız hem daha büyük ekran hem orijinal cihaz alırsınız ayrıca apple carplay'de olur arabanızda. çerçevesi ile birlikte alıp soket sokete değiştricekseniz başka hiçbir işçilik yok. ses kalitesi ve telefon konuşmalarında hiçbir sorun yaşamadım. vergide dahil olmak üzere daha uyguna gelir.

eğer aliexpressten alışveriş yaparsanız hem daha büyük ekran hem orijinal cihaz alırsınız ayrıca apple carplay'de olur arabanızda. çerçevesi ile birlikte alıp soket sokete değiştricekseniz başka hiçbir işçilik yok. ses kalitesi ve telefon konuşmalarında hiçbir sorun yaşamadım. vergide dahil olmak üzere daha uyguna gelir.
Ben kendim kullanmadim ancak hem forumda hem de uluslararasi forumlarda Çin Orjinal cihazlari icin Avrupa Cihazlarina nazaran Muzik Ses kalitesi konusunda şikayeti olanlar var, baslarin iyi olmadığı, sesin biraz parlak olduğuna, Bluetooth'la Müzik dinlerken seviyenin düşük olduguna dair yorumlar var.

Ben kendim kullanmadim ancak hem forumda hem de uluslararasi forumlarda Çin Orjinal cihazlari icin Avrupa Cihazlarina nazaran Muzik Ses kalitesi konusunda şikayeti olanlar var, baslarin iyi olmadığı, sesin biraz parlak olduğuna, Bluetooth'la Müzik dinlerken seviyenin düşük olduguna dair yorumlar var.
ekolayzer ayarlarıyla oynayarak büyük ölçüde düzeliyordu o sanırım öyle bir şey okumuştum

@Serefarslan Ben Avrupa yakasinda bu isleri yapan bi yere taktirdim, ayni modeli baska bi arkadas sari siteden Bursa'da birinden aldi ve Ender Elektronige taktirdi. Sari sitede bulunuyo 500TL civarina.

Çinli 6.5 inç mediayı öneririm. geri görüş kamerası da destekler hem. Hatta yazılımına müdahele edilerek video oynatma ve mirrorlink telefon ekran aktarma özelliği de aktifleştirme olabiliyor .

Çinli cihazdaki ses kalite problemini şu şekilde aştım s p o t i f y adlı programdan listemi oluşturdum oradan dinliyorum. normal mp3 lere göre hissedilir bass farkı yaşıyorum.

@CemK  phone/bluetooth özelliği olan orjinal çıkması takmayı düşünüyorum peki herhangi bir sorun yaşarmıyım?

Yaşarsınız aman dikkat edin
Neden yaşarsınız dediğinizi anlamadım, ben taktırdım ve herhangi bir problem yaşamıyorum?

Çinli cihazlarda kanal isimlerini kaydetmiyor, Orta MFA ekranına radyo bilgileri gelmiyor, ses kalitesi daha düşük, sadece büyük ekran olsun diye ana fonksiyonlardaki eksikler bence asıl sorun, ben mi sadece böyle düşünüyorum yoksa :)

@Serefarslan Arkadaşlar sorun yaşarsın diyor ama ben ve bir arkadaşım daha orjinal çıkması 5" Phone/Bluetooth özelliği olan cihaz taktırdık ve son derece memnunuz, çalışmayan sorun yaşatan hiçbirşey yok. Geri görüş kamerası konusunda fikrim yok taktırmayı düşünmediğim için önemsemedim. Benim için önemli olan ses kalitesi ve fonksiyonların eksiksiz çalışması idi.

Geri
Üst Alt