Golf 6 tsi sigorta kutusu sorunu

Mtoglu

Yeni Üye
İsim
Muha
Merhaba 

Yağmurlu bir havada otoyolda giderken on camda bir kıvılcım belirdi. İndim. Baktım motorda bir şey yoktu. Daha sonra sağ ön sinyal, far ve sis lambasi sol ön sinyal ve sis lambasi arka sağ park, arka sol sinyal çalışmıyor. Lambalar sağlam gördüğüm. Kadarıyla sigortalar da sağlam. Ne olabil lir fikri olan var mı? 

Kablolarda eskime yıpranma ve buna bağlı olarak şase yapma olasılığı, bağlantılardan birinde oksitlenme yıpranma vb olabilir. 

Yine de sağlam olan sigorta ile yer değişikliği yaparak emin olabilirsiniz. Bazen sağlam görünebilir ancak sigortalar devre dışı kalmış olabilir. 

Yağmurlu hava dediğiniz için su ile temasdan dolayı da sorun oluşmuş olabilir. İşinin ehli bir elektrik ustası bulup detaylı kontrol ettirmek gerekebilir. Çünkü bakılacak çok nokta var. 

Son zamanlarda araç üzerinde tadilat tamirat vb olan yerler varsa ilk o noktalardan başlayın kontrole

Teşekkürler. Araç sunroof tan şu almıştı içine. Birde sol ön cam Suyu fıskiye sinin ucunda erime olmuş. Muhtemelen oradan şase aldı. Nereye hasar verdi bilmiyorum tabi

Geri
Üst Alt