Golf 5 1.4tsi 140 hp fikirleriniz

EmJJ

Yeni Üye
İsim
Emre
Arkadaşlar foruma yeni üye oldum öncelikle herkese merhabalar , ben golf 5 1.4 tsi 140 hp comfortline paket almak istiyorum ama bütçem 60000 lira ve 60000 altında düşük km bulamıyorum bu arabalar da km çok sıkıntı yaratır mı bilgisi olan arkadaşlarımın fikirlerini bekliyorum , iyi günler herkese.

30 bin de araba almistim hayattan soğutmustu 7 bin km zor bindim 37 de sattım...

187 binde bi araç almıştım çok keyifli kullandım 260 binde sattım...

Şimdi bunu neden yazdım km cok önemli mümkün olduğunca düşük olmalı hatta 0 olmalı...

Olamıyorsa imkanlar dahilinde dikkat edilmesi gereken insan taklidi yapan değilde insan dan araba alirsaniz ki mümkünse 1. Sahip veya 2. Sahibi gibi az elenmiş az kurcalanmiş denir...

Km hayatı önemi ortadan kalkacaktır...

Polom vardı sıfır almıştım 1.2 tdi bluemotion paketti 127 bin km de sattım aracı aracı teste soktular motor 78 bg çıktı araç ruhsatta 75 bg yazıyor du aracım 2012 di 2015 de sattım...

Her 8 bin km de bakımı yapılırsa 3 e 5 e bakılmamis araba da km dert değil anlatmak istediğim bu örnekler çok fazla ama tabiki risk en güzeli imkan varsa 0 veya 0 a yakın tabi ki...

İsim dolayisi ile çok yol yaparim kapımda sürekli 1 tane golfum olmuştur golf 4 den golf 7 ye geçtim yanında da çeşitli araçlar kullanıyorum uzun yol çok yaptığım için evin bi aracı oluyor tabiki tutkusu oldugumuz golf yanına geliyor gidiyor....

Muhtemel ömrümüz olursa bu 7 den de golf 10 veya 11 e gecis yaparim sanirim golf 8 i gorunce....

Her neyse  az çok yüksek km araç düşük km araç tartışmasi güzel yapılır ama temiz olduğu sürece 1.000.000 km motor açılmamış araçlar var dünyada ve örnekler gerçekten çok denecek kadar...

Gönlünuze göre olur umarım herşey...

İyilerle karşılaşmaniz dileği ile 

Saygılarımla....

Moderatör tarafında düzenlendi:
@EmJJ Golf 5 dis görünüs olarak golf 4'ten sonra hayal kirikligi olsada, bana göre MK 5-6 en sorunsuz araclardi, yillarca bindim. Manuel ise cok sorun cikaracagini zannetmiyorum ama 60 bin lirada vermezdim, 2011-12 golf 6 alinabilir o paraya.

TSI yerine 1.6 atmosferik tercih ederdim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt