Ankara' dan merhabalar

evrengolf

Yeni Üye
İsim
EVREN
Merhaba, ben Evren. Yeni almış olduğum 2013 Golf 1.2 Tsi Comfortline aracım ile aranıza katılmaktayım. Şimdilik aracımdan çok memnunum, aydınlatma uyarısı hariç :)  Herkese iyi forumlar 

aramıza hoşgeldin Evren Hocam. Aracınız hayırlı olsun, Güzel günler de kullanmanız dileğiyle Keyifli Forumlar.

@Ender Teşekkür ederim üstadım, amin cümlemize inşallah hoşbulduk

Aramıza Hoş geldin. araçtaki aydınlatma uyarısını neden dolayı veriyor.

@Culture33 merhaba, hoşbulduk. Tam olarak bilmiyorum ama yetkili servis önceki sahibine değişen kapı nedeniyle sensörlerle alakalı demiş ama çözememişler. Nasıl çözülür araştırmam gerek galiba

@Culture33 merhaba, hoşbulduk. Tam olarak bilmiyorum ama yetkili servis önceki sahibine değişen kapı nedeniyle sensörlerle alakalı demiş ama çözememişler. Nasıl çözülür araştırmam gerek galiba
Servistelerde bi alem, bizim arkadaşın da air bag lambası yandı, servis bir iki gün kalması lazım dedi, aradı taradı bulamadı neden yandığını. hala da yanıyor 

Hoşgeldiniz.

Araçta değiştirilen ampül vs varsa ve atıyorum bu led ise bunun kodlama ile tanımlanması gerekir. Yoksa arabanın beyni ampülü arızalı olarak gördüğü için uyarı yakabilir. Değişen kapıda aydınlatma varsa bir kontrol edin veya araçta değiştirilen ampül var mı ona bakın.

@AhmetCakmak  Hoşbulduk, dediğiniz gibi oldu büyük ihtimalle, ampül farklılığından olabilir. Yalnız bir şey dikkatimi şöför kapısı açıkken kapı altı ışığı yanması lazım değilmi? Benim ki yanmıyor.

@AhmetCakmak  Hoşbulduk, dediğiniz gibi oldu büyük ihtimalle, ampül farklılığından olabilir. Yalnız bir şey dikkatimi şöför kapısı açıkken kapı altı ışığı yanması lazım değilmi? Benim ki yanmıyor.
O yüzden de oluyor olabilir. Sıradan bir ampülcüye gidip oraya halojen ampül takıp deneyin hallolur.

Deniycem, umarım olur, teşekkürler

Geri
Üst Alt