Dijon jant hangi renk boyatmalıyım?

Inter61

Üye
İsim
ERKAN YILMAZ
Arkadaslar merhaba çok ısınamadıgım dijon jantlarımı boyatmak istiyorum siyah bir kaç yerde gordum beyaz arabayı cok bogmus sankı bir arkadas gun metal onerdı sizce nasıl olur forumda varmıdır tecrübesi olan golfdaşlarımız

Gun metal güzel ama ben bir araçta kırmızı jant görmüştüm çok hoş duruyordu.

hocam bencede siyah güzel duruyor mat siyah

Hocam jantları sat durban yada dartford jant tak. ne urajıyorsun boyatmakla. hem dijon jantın her zaman piyasası vardır. ben olsam satmam kenara koyup 18janta geçerim.

Bence boyatmaya 1.000 lira verene kadar jantları satıp veya kenara koyup yeni jant almak daha iyi olabilir. Boyatınca belli bir süre sonra tekrar sıkıcı gelme ihtimali var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Araç hangi renk ?
Beyaz hocam. Ya stepnede de dijon jantlı lastik var bir de lastikler de daha yeni oldugu için cok ekstra harcama yapmak istemiyorum yoksa durbandan vazgecmem kesinlikle 😃 madrid le takas olabılır o da cok zor bulunuyor

Hocam beyaz arabaya siyah detaylar yakışıyor . Bence jantları kaliteli bir plastidiple boyayın beğenmedinizde sıkıldığınızda sökerseniz . Beyaz golfe siyah dijon örneği çok bence yakışacaktır .

@mbonat Ben de oyle düşündüm aslında cam tavan siyah ayna kapağı siyah jant ama işte karar veremedim hocam tam canlı görmem lazım galiba

Orjinalliği bozmayın. Dijon'u kışlık yapın Jurva filan bulun

Bende dijonlara bir turlu isinamadim kotu degiller ama beyaza cok gitmiyorlar bence , madrid bulursam gecmeyi dusunuyorum bende

Arkadaşlar , siyah golf 7 aracımın dijon jantlarını gun metal e boyattım ama çabuk sıkıldım. Fotoğraflardaki gibi durmuyor. Tavsiyeleri fabrikasyon jant rengiyle oynamayın , başka jant alıp takın. Renk bir süre boğuluyor gözünüz alışamıyor. Önümüzdeki hafta eski boyasına getirmek niyetindeyim. Orjinal dijon jantlardaki renk kodunu bilen varsa paylaşır mı ? 

0E1F7C14-006B-4EB3-9B6A-411EE6D32810.jpeg

Geri
Üst Alt