Gateway ve odis kodlama ne kadardır?

Arkadaşlar selam,  İstanbul ve Trakya bölgesinde online kodlama konusunda yardımcı olurum. Diğer illerdeki arkadaşlar için ise  odis bağlığı bulurlarsa yardımcı olabilirim. 

@biycash hocam ben yapabilirim. Buradan para ile yapılan işlerde iletişim kurmak yönetime pek etik gelmediğinden yapanlarda yazmıyor. 

@seferhasdemir gelmez hocam tekrar fonksiyon çağırma yapılmalı. Tabi cevap için biraz geç ama belki yapmamışsınızdır . 

Parasını verirsen edersin hocam . Neden olmasın. 

Merhaba. Bi sorum olacaktı, 13 model midline plus aracıma fonksiyonel tuş taktırmak istiyorumda. Hız sabitlemeli olan tuş takımı değilde medya kontrolü tuş takımı takarsak gw değişimi yada kodlama gereklimidir? Şimdiden teşekkürler.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@JrQuen evet hocam gerekli hatta direksiyon üzerindeki Airbag  kablosu da değişiyor.

Teşekkür ederim. O zaman tuş takımı airbag kablosu ve gateway lazım olan parçalar. Peki gw değişiminde online kodlama istiyormu? Bulunduğum yerde bunlarla uğraşan kimse yok. Iğdırdayım ankaradan birisiyle görüştüğümde artık aktivasyon yapamadıklarını, kodlu şekilde tüm parçaları onlardan temin etmem gerektiğini söylediler. Ve bu işlemler içinde 3.000₺ fiyat söylediler. Bu konuda bilgi verebilirmisiniz?

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gateway için online kodlamaya ihtiyaç var . 3000 tl servis istemiyor. Ne yapıyormuş o paralara sormak lazım. 

@Leon2017  ilker bey  golf 7 2013 comfort line cruise control kodlamısı için yardımcı olabilirmisiniz tuş takımını aldım ve doguş oto ile görüştüğümde aracınız uyumlu servisde yaptırabilirsiniz dedi maliyet yüksek olduğu için kendim yapmaya çalışıyorum vcds vag kablom herşey var gateway kodlaması için yardıma ihtyacım var yardımcı olurmusunuz bu konu hakkında bilgiye ihtiyacım var

Geri
Üst Alt