Golf 7 'de 7.5 makyajlı kasa highline ekran kullanmak

driver_can

Paylaşımcı Üye

İsim
CAN
Merhaba aracımda bulunan 6.5 840 sonlu media ünitesine makyajlı kasa highline 8 inç ekran takıp kullanmayı düşünüyorum.Media ünitesi 8 inç ekranı çalıştırıyor.Yurt dışı birkaç forumda da montaj yapıp kullanan gördüm.Ekran değişimi ve çerçeve gerekiyor.Daha önce yapan bu şekilde kullanan arkadaşımız var mı acaba?HEr ne kadar sorunsuz  çalışıyor olarak görsem de bire bir tecrübe etmiş arkadaşlardan yorum almak iyi olacak.

@driver_can Discover pro MIB2 cihaz ünitesi alıp montajladım, ekran olarak ta 7.5 ve passtta kullanılan 8" lik Comfortline ekranını taktım çalışıyor uyum sorunu yok. ( Aracım 2013 Golf Comfortline)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba aracımda bulunan 6.5 840 sonlu media ünitesine makyajlı kasa highline 8 inç ekran takıp kullanmayı düşünüyorum.Media ünitesi 8 inç ekranı çalıştırıyor.Yurt dışı birkaç forumda da montaj yapıp kullanan gördüm.Ekran değişimi ve çerçeve gerekiyor.Daha önce yapan bu şekilde kullanan arkadaşımız var mı acaba?HEr ne kadar sorunsuz  çalışıyor olarak görsem de bire bir tecrübe etmiş arkadaşlardan yorum almak iyi olacak.
bende 2013 comfortline da 7.5 highline ekranı kullanmak istiyorum cihaz fiyatı nedir ve nereden bulunur?

@driven comfortline de Highline ekran tek başına çalışmaz Highline ekranlarının 7 kasa da torpido unitesi vardı eğer 7,5 ta öyleyse main unit ve kablo demeti almanız lazım, bu durumda da discover pro almak daha uyguna gelir.

@driven comfortline de Highline ekran tek başına çalışmaz Highline ekranlarının 7 kasa da torpido unitesi vardı eğer 7,5 ta öyleyse main unit ve kablo demeti almanız lazım, bu durumda da discover pro almak daha uyguna gelir.
evet 7 de torpido ünitesi vardı fakat 7.5 da da var mı acaba bilen yardımcı olabilir mi?

7.5 comfortline olanlarda torpidoda cd yuvası yok diye biliyorum.7 de var ise highline ünite ile opsiyon satın alınmıştır.

Hazır açtığım konudaki sorumu gerçekleştirmişken burada da paylaşayım.Yapmak isteyen arkadaşlar olursa görmüş olurlar.Eğer araçta mib2 ünite varsa 6.5 inç ve üzeri ekran olanlar sadece ekran ve çerçeve değişimi ile direk çalışıyor yeni nesil 7.5 kasa 8 inç media cihazı ekranı.Ben ekran ve orjinal çerçeve alarak gerçekleştirdim.Sorunsuz kullanıyorum.

973DC68D-A508-41EA-BB65-43DC9989F5BC.jpeg

21460482-73F5-4178-A845-D7C161358673.jpeg

957C3AFE-F5F2-4135-A258-CE3AE0C782F9.jpeg

@driver_can merhabalar bu islem icin ne kadar ucret ödediniz Hocam birde nerde yaptirdiniz yardimci olabilirmisiniz ?teşekkürler. 

Geri
Üst Alt