GOLF MK8 BURSA Caddelerinde

Yandan Egea,  Önden   Yeni kasa POLO    Arkadan Polo     Tam bir melez ırk olmuş.

Rezalet tescillendi demek...Sevmediğim Golf 5 bile daha güzelmiş bunu fark etmeme sebep oldu Golf 8.

Yani göz var izan var be  kardeşim bunu nasıl lansmana çıkardınız, diğer tüm Golf kasalarına bakın altın oran gibi.. Kasayı genel itibariyle beğenmeseniz bile öyle gözünüze çok garip gelen ıııy bune denecek hiç bir şey bulamazsınız. Ama bu Golf 8de bir şeyler olmamış ve bu bariz şekilde belliyken kimse birbirine sormamış mı biz napıyoruz diye, tasarım elbette kişiden kişiye değişir ama konu Golf 8 ken bunu kabul edemem bu sefer farklı olmalı kişiden kişiye değişmemeli, bu net berbat yani...

Arkadan bakıosun heybetli geniş bişeye benziyor, yana geçiyorsun tekerler kaportadan baya içerde kalmış leylek gibi duruyor araç. Spacer şart.

Yine arkadan bakıyorsun köşeli hatlar stoplarda keskin çizgiler falan öne bi geçiyosun vur ensesine al ekmeğini ağlayan bi surat. 

Aynalar bildiğin her kasada değişiyor diye biliyordum, bildiğin golf 7 aynasına bi sap tutturmuşlar al yeni ayna...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence fotoğraflar yanıltıyor gayet güzel araç çıplak gözle görmek gerek golf 6 dan 7 ye geçerken aynı şeyleri duymuştum olmamış diye 

@Beşiktaş1903 hocam golf 6 dan 7 ye gecerken elestiri yapan cok az kisi duydum, hele u ledli pasifik mavi bir arac vardi Turkiyeye ilk gelenlerde ve satin alan arkadas forumlarda paylasmisti ve hayranlik uyandirmisti , cok kompakt bir tasarimi vardi mk7 nin uled ve cam tavan ile cok karizmatik bir hale burunuyordu , mk6 daha yuvarlak hatli olmasina ragmen mk7 daha keskin ve vahsi bir gorunume sokulmustu net soyluyorum ic tasarimi bir kenara birakirsak mk8 kasasi mk7 , mk7 kasasi ise 2020 mk 8 olsaydi cok daha anlamli olurdu resmen eski kasa duruyor arac. Hadi arka tasarimi da disarida birakalim ama on tasarim , farlar, tampon , kaputtaki cift cizgi falan arac yeni gibi durmuyor bir tuhaflik var hic sevimli gelmiyor insana. Bu arac cok cabuk eskir insanlarin gozunde.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ZITIPAŞA hocam bizler uzun süre 7 ile muhatap olunca bu tasarım garip gelebilir bu şahsi fikrim bence kötü değil çıplak gözle görmek asıl fikri belirler diye düşünüyorum 

@Beşiktaş1903 o da olabilir hocam , bende tum elestirilerime ragmen canli gelince gidip inceleyecegim :). Bu arada incelememis olanlar varsa 508 i incelemelerini tavsiye ederim yeni kasa arac oyle olur bence :D

@ZITIPAŞA 508 ofiyatlara yine satılmayacak galiba ama güzel araba passatın fiyat olarak altına girmesi şart ama güzel araba Türkiye deki Fransız arabası çöp yargısını 3008 ile yıktı gibi fiyatlarından haberim yok ama 300 üstü gibi olur gibi 

@ZITIPAŞA

GT-Line 1.6 PureTech 180hp EAT8299.000 TL289.000 TL

508 GT 1.6 PureTech 225hp EAT8330.000 TL320.000 TL

Dizel

508 Prime 1.5 BlueHDi 130hp EAT8240.000 TL210.000 TL

508 Allure 1.5 BlueHDi 130hp EAT8275.000 TL270.000 TL

508 GT-Line 1.5 BlueHDi 130hp EAT8299.000 TL289.000 TL

210 bin olan fena değilmiş 508 için golf parası neredeyse 

Geri
Üst Alt