GOLF MK8 BURSA Caddelerinde

Beklenti daha büyüktü bende kabul ediyorum ama bence çok kötü değil.

Cam tavan ve güzel bir jant ile canlı görmek lazım.

Hatta R-Line ile her şey çok güzel olabilir.

@ZITIPAŞA hocam ikinci el konusunda haklısınız o kadar çok fiyat farkı olmayabilir ancak 0 bmw yada audi de golfe göre yakın donanımda olanlarda 30-40 binden aşağı fark olmuyor

@Negatiwe söylediğiniz gibi dış görüntü bir anda bütün algıyı değiştirebilir

yok yok, golf 7 ve 7.5 daha şık..... çok soğuk bir çehreye sahip.

Ben de alısamadım.. 

Tabi buyuk jant ve sunroof ile daha guzel duracagı kesın

Dolusu daha göze hoş durur gibi sanki. Bi de göz aşinalığı yok tabi biraz da ondan araç çok hoş durmuyor. Ama yine de golf golf’tür. 

Tampon bitimi öyle bir yerdeki şehir içi ön çaprazdan bir kazada, tampon çamurluk ve farın işleme girmesi çok olası. Onun dışında arkası başka önü bi başka duruyor. Herkes R line olsa cam olsa yok dolsa başka durur felan demiş de dışarda herkes comfort a biniyor onu napıcaz? 

Umarım 8 çok tutulur çok sevilir çok çok satarda 7.5 highline ların fiyatı belki biraz olsun düşerde bende araya bi turmeric sıkıştırırım.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayır anlamadığım daha gümüş renk jant seçeneği göremedik, insanlar siyah jant almaya mecbur mu.??

Araca tekrar baktikca gercekten sasiriyorum, aracin onuyle arkasi birbirinden tamamen farkli duruyor yani hic bir butunluk yok, onunu al kes baska araca koy ,ayni sekilde arkasi da oyle, kes poloya yapistir hic siritmaz.

Vw Golf denilince benim aklıma toparlak,keskin hatları olmayan,şirin bir araba geliyor. Mk 7 'ye kadar olan( mk 7 dahil) bütün golflerde bu tasarım mantığı vardı. Mk 8 Pek şirin durmuyor şahsen. Fakat kokpit iyi !  (y)

Geri
Üst Alt