Jump to content

huseyinkaraduman

GOLF MK8 BURSA Caddelerinde

Recommended Posts

Test amaçlı Türkiye'ye 2 adet gönderilmişti. İkisi de bu fotoda mevcut  daha öncede İstanbul da benzincide görüntülenmişti beyaz olan. Seri Üretim aralıkta başlayacak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, huseyinkaraduman yazdı:

ısınamadık bizde altımızda ki 7 kasalar daha hoşumuza gitti görünce :)

ısınmak için yüksek donanımdan başlamak gerekecek sanırım 7 kasalara göre aynı donanımda da olsa biraz daha boş gibi duruyor araç doluları daha iyi görünecektir.

tarihinde brt06 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, brt06 yazdı:

ısınmak için yüksek donanımdan başlamak gerekecek sanırım 7 kasalara göre aynı donanımda da olsa biraz daha boş gibi duruyor araç doluları daha iyi görünecektir.

elbette bi Life paket olsaydı ön far arka stop farklı olurdu jantlar büyük olacaktı cam tavan da olsa araç baştan aşağı değişebilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu golfun dolusu da pek birseye benzeyecek gibi durmuyor , hadi benzedi diyelim o zaman da fiyati tercih edilmesini zorlastiracak seviye de olabilir eger bmw 1 ile arasinda 15-20 TL fark kalirsa ben bir cok kisinin tercihini bmw den yana kullanacagini dusunuyorum. Ayrica fotograftaki beyaz mk8in onundeki aracta mk8 golf gibi duruyor.

tarihinde ZITIPAŞA tarafından düzenlendi
forzaGilles bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, ZITIPAŞA yazdı:

Bu golfun dolusu da pek birseye benzeyecek gibi durmuyor , hadi benzedi diyelim o zaman da fiyati tercih edilmesini zorlastiracak seviye de olabilir eger bmw 1 ile arasinda 15-20 TL fark kalirsa ben bir cok kisinin tercihini bmw den yana kullanacagini dusunuyorum. Ayrica fotograftaki beyaz mk8in onundeki aracta mk8 golf gibi duruyor.

evet öndeki de mk8 2 araç vardı 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dolusu daha göze hoş durur gibi sanki. Bi de göz aşinalığı yok tabi biraz da ondan araç çok hoş durmuyor. Ama yine de golf golf’tür. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tampon bitimi öyle bir yerdeki şehir içi ön çaprazdan bir kazada, tampon çamurluk ve farın işleme girmesi çok olası. Onun dışında arkası başka önü bi başka duruyor. Herkes R line olsa cam olsa yok dolsa başka durur felan demiş de dışarda herkes comfort a biniyor onu napıcaz? 

karakuyu32, ZITIPAŞA ve forzaGilles bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Umarım 8 çok tutulur çok sevilir çok çok satarda 7.5 highline ların fiyatı belki biraz olsun düşerde bende araya bi turmeric sıkıştırırım.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SCC ve Recep Gül bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araca tekrar baktikca gercekten sasiriyorum, aracin onuyle arkasi birbirinden tamamen farkli duruyor yani hic bir butunluk yok, onunu al kes baska araca koy ,ayni sekilde arkasi da oyle, kes poloya yapistir hic siritmaz.

Recep Gül bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...