Kaput mandalı

Onr3434

Yeni Üye
İsim
Onur
Arkadaslar kokay gelsin dün kaputumu acarken kaput mandalı telden kurtuldu bir anda koptu mu cıktı mı yerinden bilmiyorum  nerede nasıl yaptirabilirim aracım golf7 

Duyarlılıgınıza teesekkürler

hocam duyarsızlıktan ziyade şahsım adına bilgim olmadığı için bir tavsiyede bulunamadım sanırım biraz alınmışsınız çoğu kişininde başına gelen bir durum olduğunu sanmıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Golf 6 ile başıma geldi. Cam suyu koyacaktım ve açılmadığını gördüm. Çok uğraştık, video vs izledik fakat açamadık. Son çare sanayide bu işleri yaptığını öğrendiğimiz bir kilitçiye gittik. Kilitçi de tüm yöntemleri deneyip sonuç alamayınca başka bir Golf 6'ya gidip baktı ve geri geldi.

Öndeki VW logosunu söktü ve şarjlı matkapla tel girecek kadar bir delik açtı. Yaklaşık 1 dakika geçmeden şak diye açıverdi.

Toplamda 1 saat civarında uğraştı ve 75 TL aldı. Yer Samsun.

Bende ya tel koptu ya da mandaldan cıktı acıkmama söz konusu oomadı acarken oldu zaten

Cikmistir hocam.kopacak birsey değil.bende yagmur far sensoru icin kablo cekerken orayi cikarmam gerekti beceremedim sanayiye gitmistim

Hocam cikmistir muhtelemen internette krom pedal montaj videolarinda kaput mandalinin nasil sokulecegi vardi, oradan bakin montajini da gosteriyordu

Geri
Üst Alt