Golf 7 marșpiyel seçimi

Görüşleriniz benim için çok önemli ve degerli

• R marșpiyel

Kullanılan: 7 33.3%
  • Gti marșpiyel

Kullanılan: 6 28.6%
  • Aero mArșpiyel

Kullanılan: 2 9.5%
  • Hiç birine gerek yok sade kalsin

Kullanılan: 6 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    21

Umit_Akkaya

Katılımcı Üye

İsim
Umut-mk7
Arkadașlar aracıma marșpiyel takmayı dusunuyorum. 

1.R marșpiyel

2.Gti marșpiyel

3.Aero marșpiyel

Screenshot_20191113-112956.png

Screenshot_20191113-113657.png

Screenshot_20191113-113325.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence aracın rengine göre değişir hocam. :)  Araç pasifik mavi ise R yakışır diye düşünüyorum. Aero marşpiyeli bedava 10 tane verseler bile takmam. Çok çirkin duruyor benim düşüncem. :)  

Bence aracın rengine göre değişir hocam. :)  Araç pasifik mavi ise R yakışır diye düşünüyorum. Aero marşpiyeli bedava 10 tane verseler bile takmam. Çok çirkin duruyor benim düşüncem. :)  
Sen öyle diyorsun hocam ama leon cuların en çok tercih ettikleri. Ben şöyle düşünüyorum jantlar ofsetli olursa güzel durur gibi. 17 dıjon da ben de güzel durmaz diye düşünüyorum.

Sen öyle diyorsun hocam ama leon cuların en çok tercih ettikleri. Ben şöyle düşünüyorum jantlar ofsetli olursa güzel durur gibi. 17 dıjon da ben de güzel durmaz diye düşünüyorum.
Jantlar 17 ise evet R marşpiyel yakışmayabilir. Aero iyice apaçi işi olduğu için beğenmiyorum. 17 janta gti takardım sanırım. O da göz kararı yakışmaz gibi olursa da takmazdım bir şey.

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben aero yu beğendim şahsen. leonda da bayide fabrika çıkışını görmüştüm. kitli olanı gerçekten iyi duruyordu. 

pasifiğe aero gire heralde. fakat çamurluğa vidalanıyormu bu ?.. yani delik açılıyor dimi ?

Geri
Üst Alt