Piyasa Fiyatı 2016 Golf 1.4 TSI Highline

alfisti

Yeni Üye
İsim
Mehdi KARAHANLI
Merhabalar, konu başlığında belirttiğim gibi 2016 model Golf 1.4tsi DSG Highline 40.000 km de kaza, tramer, değişen olmayan bir araç piyasası nedir? Yeni araç almak istiyorum?

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar, konu başlığında belirttiğim gibi 2016 model Golf 1.4tsi DSG Highline 40.000 km de kaza, tramer, değişen olmayan bir araç piyasası nedir? Yeni araç almak istiyorum?

sunroof var mı? varsa 130 yoksa 125 bin

Manuel olanlar 120~125 arası ediyorsa DSG 130~135 Eder  (y)

2. elde sunroof farkı 5k nın cok ustunde bu ozelliklerde de son artan fiyatlardan sonra 130 k ya hiç rastlamadım ben şahsi fikirim sanroof varsa  130 üstü

Sunroof var. 1 parça lokal boyalı. 1 parçada da göçük var.

@alfisti boyalı yer tampon ise çok fazla değer kaybı olmayacaktır göçük yerinde kolaylıkla düzeltilebileceğini düşünürsek 130-135 arasına gider diye düşünüyorum 

Teşekkürler. Çamurluk boyalıymış. 130 a kadar çıkılabilir anlaşılan.

@alfisti 130'a satarsan yazik olur, bekliyebiliyorsan yilbasini bekle, hurda indirimi biterse 5-7 bin arasi otomatik zamlanir

Edit: Pardon aliciymis, kacirma :) iyi exper yaptir

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=12713]alfisti[/mention] 130'a satarsan yazik olur, bekliyebiliyorsan yilbasini bekle, hurda indirimi biterse 5-7 bin arasi otomatik zamlanir
Edit: Pardon aliciymis, kacirma [emoji4] iyi exper yaptir
[emoji23] Tamamdır üstad lar.

Hastasıyım şu ilanların 

''Merhabalar, konu başlığında belirttiğim gibi 2016 model Golf 1.4tsi DSG Highline 40.000 km de kaza, tramer, değişen olmayan bir araç piyasası nedir? Yeni araç almak istiyorum''

kaza yok boya var :)  araç başına gidince daha neler olacak kimbilir :)  (illa kaza yapmak gerekmiyor tabi boya için)

Gidiyorsun araç başına şurası çizikti burası göçüktü önemsemedim nazarlık diye yaptırmadım size de o yüzden söylemedime dönüyor iş :)  

Satıcıların da çoğu böyle nedense  :/

@Kırcalı sunrof varsa 130 civarı eder. Suroof yoksa 120 civarı eder. Ayrıca 1 parça boyadan birşey olmaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
129'a aldık. Yorum yazan arkadaşlara teşekkürler.

Geri
Üst Alt