Yeni OCTAVİA 21:00 live (prag)

Savatage

Uzman Üye

İsim
savatage
Müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz evet kabul skoda nedir diyen çok olur ama...

Sonuçta c sınıfı sedan ne vw de ne seatta olmadığı düşünüldüğünde bir alternatif olabilecek mi acaba?

21 de aşağıdaki youtube linkten live

Bakarsınız şapkadan tavşan çıkarırlar. Kaput pistonu varmı bakalım?

Mk8 i pas geçen mk9 a kadar belki ikame sedan octavia ile idare eder(skoda logo / isim / prestige takıntısı olmayana tabi)

http://www.skoda-storyboard.com/

191111-octavia-world-premiere_header-1440x810.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Scala'ya sırf Golf'e rakip olmasın diye kazık kadar el freni koyduğunu gördüğümden beri Skoda'ya olan sempatim azalmış durumda...

@AhmetCakmak kazık sistem el frenine veda!

Ön kaputta Logo iptali yapıp A4 niyetine binilir🙂 hale gelmiş

Bu bakış nedir öylee?

Screenshot_20191111-213420.png

Bir önceki kasayı bir yıl kullandım çok memnundum kiralık araçtı ve skoda markası bence araçlarda çok iyi bir noktayı yakaladı

Bir golf 8 e bakiyorum birde yeni octavia ya akil alacak is degil gercekten golf 8 in tasarimi diyecek soz yok eger ic kalitede bir tık daha iyilestirildiyse ve fiyati da uygun olursa gayet tercih edilebilir bir araba olmus

Bir golf 8 e bakiyorum birde yeni octavia ya akil alacak is degil gercekten golf 8 in tasarimi diyecek soz yok eger ic kalitede bir tık daha iyilestirildiyse ve fiyati da uygun olursa gayet tercih edilebilir bir araba olmus
Octavianin malzeme kalitesi gayet iyi , c segment vag grubunda golf harici kapi ici ve torpido izolasyonu olan arabadır.. 

Ben beğendim. Özellikle wagon versiyonu çok iyi ama Türkiye’ye gelir mi? Bilinmez.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@ZITIPAŞA

Otobanda Bununla mı sellect atıp yol istemek?

Yoksa mk8 le mi ? (İstedigi kadar İQ high ledi olsun golfün)

Mk 8 in bakışları ? Karnım ağrıyo Anneeee ! Diye feryat eden çocuğun bakışları gibi!

Aynadan bakan merhamet eder yol verir zaten

Bence ic tasarimda efsane olmus , fiyat politikasini iyi ayarlar ise piyasada cok tutulur. Corolladan da focustanda cok daha guzel bence

Geri
Üst Alt