Yeni OCTAVİA 21:00 live (prag)

Bundan 1 ay once golf ile octavia mukayese bile edilmezdi siniflari farkli , golf tartismasiz ondedir denirdi ancak mk8 butun dengeleri bozdu, torpido icinin kaplamasi dahil bir aracta ucuza kacildiysa mk8 neden alinsin ki , kaldi ki fiyati da uygun olmayacaktir. Mk8 piyasada nasil bir performans gosterecek cidden merak ediyorum fiyat performans urunu olmaktan cok uzak bir konumda benim gorusume gore. @fanajal

Moderatör tarafında düzenlendi:

@forzaGilles 2015 model 19.000km dsg
Bu soruyu bilerek sordum., şuan 2018-2019 modelleri 1 hafta kullanın dediklerinizin tamamına yakınında tam tersi düşünürsünüz.. sizin 2015 ile 2019 arasında kalite anlamında dağlar kadar fark var..

@Savatage Direksiyon 3 kollu, alttaki piano black kısım fotoğraftak kötü ışıktan kaybolmuş.

@aaron benzetmek az kalır üstat, esinlenmenin bi tık ötesine geçmişler :D

Bence Yeni Octavia'da tasarım, önceki nesillere göre bir kademe daha üste çıkmış. Audi'den esinlediği hissi veren tasarım dili, aracın dışarıdan bakıldığında daha kaliteli algılanmasına neden oluyor. Bu tasarım dilini, özellikle ön kaput, far ve tampon kısmında makyalanacak modellerde de göreceğimizi düşünüyorum.

Dokunmadan ve çıplak gözle görmeden yorum yapmak tam anlamıyla sağlıklı olmasa da malzeme kalitesi önceki nesilden daha iyi görünüyor. İçeride, önceki eş zamanlı nesillerde olduğu gibi MK8 Golf ile tasarımın  Kaputun çift hidrolikle kalkması gibi kalite algısını arttıran detaylar, aracı inceleyenleri etkileyecektir. 

@Savatage Direksiyon 3 kollu, alttaki piano black kısım fotoğraftak kötü ışıktan kaybolmuş.
25saniye gözlerimi kırpmadan odaklama yaptım ... Altta 3. Kol falan göremedim .....

Bi 30 saniye daha baksam zaten direksiyonun içinde dans eden bikinili çek hatunlar görecektim ....(resim içinde resim halüsinasyonları)

Gözüm yoruldu yani !!

Screenshot_20191112-152528.png

Fena durmuyor.Canlı canlı görmek lazım...

gösterilen araçlar epey dolu özellikle içi umarım buraya da bu donanımda gelir

@brt06 siz parasını vermeye razı olduktan sonra uzay mekiği bile getirir doğuş.
golf 8 için 1.5 tsi da manuel gelecek mi diye sormuştum geçenlerde bayiye o bizim elimizde olan birşey değil kota açılırsa gelir demişti yani parasını versenizde istediğinizi alamıyorsunuz getirilene razı olacaksınız gibi bir şeydi bilmiyorum belkide başından savmak için çok açıklama yapmamışta olabilirler.

golf 8 için 1.5 tsi da manuel gelecek mi diye sormuştum geçenlerde bayiye o bizim elimizde olan birşey değil kota açılırsa gelir demişti yani parasını versenizde istediğinizi alamıyorsunuz getirilene razı olacaksınız gibi bir şeydi bilmiyorum belkide başından savmak için çok açıklama yapmamışta olabilirler.
Tamamen başından savmak için söylenen bir söz siz parayı basın., atıyorum Golf R almak istiyorsunuz ama TR'deki Golf R ların tamamı dsg şanzımandır., ama ben manuel istiyorum dediğinizde siz parayı bastırdıktan sonra olay biter., yeter ki aracı üreten firma sizin istediiniz bir özelliği veya opsiyonun üretimini yapıyor olsun..

Skoda istedigi kadar güzel, kullanisli araba yapsin, sonucta kalitesi ortada, kendimizi kandirmayalim.

1 yil Yeti kullandim, birdaha skoda'nin yanindan gecmem, araba elimde kaliyordu, kalite ayrintida gizlidir, senin direksiyona, kaput pistonuna, kapidan cikan semsiyeye bakmani istiyorlar ki kalitesizligi görmiyesin.

Mavi taksiler var, Cogunda SuperB var, birara binin, sorun taksiciye nasil araba diye, verecegi cevap: Abi Passat kraldir!!! SuperB'lerin hepsi dökülüyor!!!

Bütcesi yetmiyene Skoda iyi bir alternatiftir, ama VW ile kiyaslamayin

Golf'ten inen birisi sakin ama sakin Skoda'ya bulasmasin, cicim aylari cabuk gecer

Valla, görünüş itibari ile açılın ben geldim diyor. İç  tasarımı ve özellikleri konusunda pek bilgim yok. Fakat ön farlar yeter ya

Geri
Üst Alt