Servis dışında logo kamera taktırmak araç garantisini bozar mı?

Senator87

Üye
İsim
Ahmet
Arkadaşlar selam,

Aliexpress den 11.11 indiriminde logo kamera almayı düşünüyorum.

Dolayısıyla servis dışında montajını yaptıracam. Bu durum aracın garantisini etkiler mi?

@Senator87 kameradan dolayım teyp yada elektrik aksamına birşey olursa garantiden yapmamak için elinden geleni yapacaktır servis.

Arkadaşlar selam,

Aliexpress den 11.11 indiriminde logo kamera almayı düşünüyorum.

Dolayısıyla servis dışında montajını yaptıracam. Bu durum aracın garantisini etkiler mi?
Üstat geçen hafta rutin bakım için gittiğim yetkili servise aynı soruyu sordum. Şuan serviste dışarıda yapılan yanlış kablolama yüzünden aküyü yemiş araç var dedi ve garanti dışı bırakmışlar aracı. Araç sahibi ile bunun kavgasını yapıyoruz dedi. Şans işi biraz

@Alpyaman  Şans işi aynen.

Aracı aldığımda bayiden çıkarmadan taktırayım demiştim işçilik dahil kameranın fiyatı 3.500 tl gibi birşey demişti. Böyle bir fiyat da resmen enayi yerine koymak. 
Sonuç olarak en iyisi taktırmamak işte ☹️

@Alpyaman  Şans işi aynen.

Aracı aldığımda bayiden çıkarmadan taktırayım demiştim işçilik dahil kameranın fiyatı 3.500 tl gibi birşey demişti. Böyle bir fiyat da resmen enayi yerine koymak. 
Sonuç olarak en iyisi taktırmamak işte ☹️
Ender elektronikte 2000 tl sabit çizgili 

passat tipi hareketli çizgi olursa 2200

Apo ustada montaj dahil 1500tl idi en son sabit çizgili logo kamera

Bugün sordum apo usta 1800 dedi @Alpyamanbey . Whats app dan yazıştık hatta. R direksiyon sordum 4500 dedi. Bende R direksiyon arıyorum uygun fiyata...

560 liraya aliexpresten aldım 40 lira vergi 600 e geldi hala takmadım :D

Arkadaşlar fiyat bilgileri ve alternatif yerler için teşekkürler. Ama servis dışında ender de de yaptırsam araç garantisinde problem yaşama riski var. Ender yada Apo Usta da yaptırsam sadece ürün garantisi olur. Düşük ihtimal de olsa bir problem olduğunda servisle papaz olmak istemiyorum. 

Geri
Üst Alt