Golf'e elveda

Beşiktaş1903

Katılımcı Üye

İsim
Mustafa Kemal
Arkadaşlar 11.11.2019 tarihi itibarı ile aracımı sattım. Buradan okadar güzel arkadaşlar edindindimki herkeze tek tek veda etmek isterim. Kalbini kırdığım insanlar için özür dilerim. Hakkınızı helal ediniz. Hakkı kalan varsa lütfen yazsın helallik almak isterim. Yeni aracım Ford kuga olacak umarım golfden aldığım hazzı bu arabada da bulurum. Satılık ilanlarımıda unutmayın 🤣Selametle arkadaşlarım

@sertan teşekkür ediyorum hocam evet hala buralarda olacağım 

Arkadaşlar 11.11.2019 tarihi itibarı ile aracımı sattım. Buradan okadar güzel arkadaşlar edindindimki herkeze tek tek veda etmek isterim. Kalbini kırdığım insanlar için özür dilerim. Hakkınızı helal ediniz. Hakkı kalan varsa lütfen yazsın helallik almak isterim. Yeni aracım Ford kuga olacak umarım golfden aldığım hazzı bu arabada da bulurum. Satılık ilanlarımıda unutmayın 🤣Selametle arkadaşlarım 
hakkımız helal kardeş. yalnız kuga'ya geçiş yapmışsınız hayırlı uğurlu olsun ama nasıl alışacaksınız, deklerden dolayı görüş açısı sıkıntılı gibi geldi bana. rahat edemedim.

buradan ayrılmayıp, ford kuga ile ilgili gözlemlediklerinizi yazarsınız. golf sevenler için illa golf sahibi olmasına gerek yok diye düşünüyorum. ihtiyaçlar doğrultusunda haliyle araç değişikliği oluyor.

@Culture33 teşekkür ediyorum hocam sağolun. Bir golfün kalitesi yok ama bizim alan darlığı sıkıntımızı giderecek gibi. Yine kullandıkça yazarım iyi kötü şeyler 

olumlu/olumsuz yorumlarınızı her zaman bekleriz. aileniz ile sağlıcakla kullanın.

@Beşiktaş1903 Yeni aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın, bende golfü satıp focus aldım ama yine hb olduğu için gereklilikten çok meraktan oldu benimkisi şimdi satıp başka araç alayım diyorum bazende gerek yok focus güzel diyorum kararsızlıklar oluyor😊

@Beşiktaş1903 Yeni aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın, bende golfü satıp focus aldım ama yine hb olduğu için gereklilikten çok meraktan oldu benimkisi şimdi satıp başka araç alayım diyorum bazende gerek yok focus güzel diyorum kararsızlıklar oluyor😊
Fcusun yol tutuşu cidden doğru mu gözleminiz nasıl oldu.

@bf417 ben sert araba kullanmayı severim o sebeple focusu birkaç kez ciddi zorladım, limitlerde gerçekten orası burası kopmuyor, eğer focus ile yaptıklarımı golfte yapsaydım hala hayatta olabilirmiydim bilmiyorum, belki verdiği his öyle olduğundandır belki de gerçekten iyi yol tutuyordur bilemem ama ne yaparsam yapayım kopmayacakmış hissiyatı veriyor golfte korkuyordum açıkcası.

aracınız hayırlı olsun yinede sizi buralarda görmek isteriz

Geri
Üst Alt