EİBACH SPOR YAY

sajmora98

Üye
İsim
Zafer
aracım 2019 model tdi golf highline spor yay takmak istiyorum eibach istiyorum ama bulamadım bir türlü 35 lik olanları şimdiden teşekkürler

uyumlu olup olamadığını anlayamadım anlamında söylemiştim

E10150210222 olması lazım dizeller için eibach parça kodunun kutunun üzerinde yazan.

Forumdaki yay konularına bir bakın isterseniz. Dizellerde vogtland'ın daha iyi durduğunu söyleyenler var. Bir araştırın isterseniz. Kolay gelsin.

@driver_can üstat doğru almışmıyım? Gelen kutunun üstünde E ile başlayan kod üzerine kargocu etiket yapıştırmış teyit edemedim. Etiket kodu sıyırmış 

6C594381-5CC1-44AA-8A6C-A1AC5B7ECCB1.jpeg

Hocam kaça aldınız ?
Sefaköy X Power Tuning firmasında buldum. 1 tane kalmış. İlk önce yok dediler sonra rafın arkasında kalmış dediler 1100 tl ye aldım. DP Tuning firmasına sordum evet dedi onlar bizden yüklü miktarlarda alım yapıyorlar gönül rahatlığı ile alabilirsiniz deyince fiyatta uyguna gelince aldım. DP Tuning 1250 tl diyordu stok olmayan ürün için 

Ben 1 aydır bakıyorum yok yok yok. İlanlardaki ürünlere kanmayın 2 defa ürün geldi geri gönderdim . Aaaa yanlış gelmiş , yok bu ürün olur size felan ama hiç doğru kod gelmedi elime .Dizeller için bulmak çok zor.Vogtland ın dizel golf 7 için ürün kodunu bilen varmı ?

Ben 1 aydır bakıyorum yok yok yok. İlanlardaki ürünlere kanmayın 2 defa ürün geldi geri gönderdim . Aaaa yanlış gelmiş , yok bu ürün olur size felan ama hiç doğru kod gelmedi elime .Dizeller için bulmak çok zor.Vogtland ın dizel golf 7 için ürün kodunu bilen varmı ?
Vogtland İstanbul’da beyaz garage getirdi. Geçenlerde stoklara geldi diyordu

Geri
Üst Alt