Direksiyon dan gelen ses

İsim
Onur
Arkadaşlar direksiyondan bi gicırtı geliyor başına böyle bir sıkıntı gelen varmı nedeni nedir acabaa teşekkürler birde bazen oluyor herzaman deyil bir gün önce vardı şimdi yok meselaa gitti yardımcı olursanız sevinirim 

Aynı sıkıntı bende de var hocam özellikle mıcırlı yola girince artık direksiyondan mı yoksa kadranların oradan mı nereden olduğunu tam keşfedemediğim bir kurbağa mı desem kuş mu desem değişik bir cik cik  sesi geliyor 😁 inşaallah bilen arkadaşlar yönlendirirler bizleri şimdiden teşekkür ederim. Bu arada benim araçta da bazen geliyor bazen gelmiyor bu ses. 

@Makine7 hee şimdi aklıma geldi bir tepeye çıkarken mıcıra pati çekmiştiii ondan sonra olduu 😊

@Makine7 yakın zamanda servise götürüp baktıracagım bilgi veririm temizonur 0122 takip edebilirsiniz instegramdan teşekkürler

@temizonur0122 tamam hocam sonuçları buradan da paylaş diğer arkadaşlarda faydalanır belki. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar 

direksiyon mafsalı yağsız kalmış ise yada viraj Demir lastiği yağsız kalmış yada yırtılmış ise ses sorunu olabilir en kötü bir serviste yol testi yaptırın derim 

Bende de araç geri viteste iken gelen bir ses var 

@Fotoburak27 arkadaşlar bunun çözümü galibaa uzun yolmuş birisi dedi inanmadın 100 km gittim geldim harbidende gecti ama servise  göstermekte fayda var teşekkürler

Geri
Üst Alt