Jump to content

GkM_2015

Renk secimi

Recommended Posts

@tuncer_2632 sizin renk ve ic doseme renki cok guzel. Bu kombinasyonu seviyorum.

@krym aslinda  katiliyorum turmeric sari varken herkes bakip ic geciriyordu. Oturdugum sitede inanilmaz ilgi goruyordu ama satarken anladimki bu ilgi vay adamdaki cesarete bak nasil  biniyor bu renk arabaya manasindaymis :)

@TurmericGolf tesekkur ederim. En azindan guven sikintisi yasamiyacagim. @Serkanasn buldum sanirim fume yada tungsten gri ikisinden birini tercih edicem.

krym bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@GkM_2015 Hocam bende turmerik sarıyı çok beğeniyorum.Ama malum ülkemizde insanlarin kişisel tercihlerinden çok toplumun tercihleri ön planda.Trafikte bazen görüyorum highline sari Golf çok güzel.E malum doğuşta araç alirken fazla satilmayan renkleri beyaz da dahil indirim uyguluyor.Ben sevdiğim için beyaz aldim.Ama bundan sonra araç alsam ya Maviyi tercih ederim ederdim.Gri de genel bence.Kendi aracim beyaz temizken çok beğeniyorum ama az kirlensin rezalet.Ama mavi Golf kirliylen bile karizma duruyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gri renk resimlerde göründüğünden daha güzel, opsiyonlar olarak da tercihim olurdu,

mavide cezbeden sadece acc var, onu da istanbul trafiginde efektif kullanamazsın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...