Jump to content

Ender

ALINIK R-Line Direksiyon Simidi.

Recommended Posts

Herkese Merhaba Golftutkusu Dostları;

Aracım için  R line Direksiyon Simidi Almayı Düşünüyorum. Biraz araştırma yaptım lakin İşgüzar satıcılar dolmuş her taraf, Yada Yurt Dışı bağlantılı almak istersen de çok komik Vergilendirme veya uzun bekleyişler , diğer seçenekte Ender Elektronikten almak lakin  orada ki fiyatı da biraz fazla buluyorum açıkçası. 

Bundan dolayı Forumumuz da da paylaşmak istedim .Güvenli ve aile ortamımız adına belki yardımcı olacak dostlarımız çıkar düşüncesiyle.

Elinde olup satmak isteyen,

Tanıdığında, eşi dostunda olan, Rastladığı bir ilan bilgisi olan Herkesten Bu konuda Bilgi paylaşımını bekler herkese Keyifli forumlar Dilerim. :):like:

Örnek Resim de ekliyorum, Ayrıca farklı önerisi olan dostlarımızın da fikirlerine açığım direksiyon konusunda.

volkswagenprogresif.jpg

Kırcalı bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

[mention=208]Ender[/mention] en uygun fiyata ender elektronikten bulabilirsiniz diye düşünüyorum, simit+kapak+airbag 3900 e bence çok uygun, heryeri parlamış kapağı ve airbag'ı olmayan direksiyonlara 3000 fiyat çekiyorlar.
En son orda almayı düşünüyorum zaten Hocam. Kısmetse bekleyelim belki bir dostumuz arkadaşımız için faydalanılır konu. Teşekkür Ederim

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Pahalı bir oyuncak. İnşallah uygun maliyetli denk getirirsin Ender hocam. Arabanın kaderi tamamen değişiyor. Şiddetle tavsiye ediyorum. 

tarihinde Negatiwe tarafından düzenlendi
Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Hocam geriye R 300 beygir motor kalıyor galiba [emoji1787]
Kısmet birgün R bineriz inşallah. Düşüncem var ama bakalim zaman neleri gösterecek.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş1903 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 09.11.2019 at 1:13 PM, driver_can yazdı:

Umarım içine sinen bi direksiyon bulursun Ender abi.

Teşekkürler Can Hocam. Kısmet bakmaya & Aramaya devam ediyoruz 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, onurmat yazdı:

@Ender hocam sarı sitede ilan gördüm şimdi özelden atıyorum sana ilgilenirsen

Teşekkür ederim ilginize Hocam. O vb ilanlardan haberim var. Aramaya araştırmaya devam ediyorum :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...