Golf 7.5 higline media

sasc

Üye
İsim
C. salih
Dostlar merhaba, yeni araba aldım golf 7.5 higline tabi bilemediğim konular oluyor buraya girip bulmaya öğrenmeye çalışıyorum. Bu sorunumun çözümünü bulamadım forumda. Şimdi media’yı kapattıktan sonra ekranda çıkan analog saat ve altında tarih çıkan gösterge bende çıkmıyor. Onu gizli özellikten mi açtırıyoruz yoksa bu jenerasyonda o özellik yok mu ? Aşağıda ki fotoğrafı malum sarı siteden bi arkadaşın arabasında gördüm. Teşekkür ederim şimdiden hayırlı forumlar.

8D87D980-BEFC-49CC-BE79-7B4388B9BC50.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dostlar merhaba, yeni araba aldım golf 7.5 higline tabi bilemediğim konular oluyor buraya girip bulmaya öğrenmeye çalışıyorum. Bu sorunumun çözümünü bulamadım forumda. Şimdi media’yı kapattıktan sonra ekranda çıkan analog saat ve altında tarih çıkan gösterge bende çıkmıyor. Onu gizli özellikten mi açtırıyoruz yoksa bu jenerasyonda o özellik yok mu ? Teşekkür ederim şimdiden hayırlı forumlar.
Öncelikle Aramıza Hoşgeldiniz hocam. Aracınızda hayırlı olsun. Media cihazınızın ayar kısmından Saat tarih ve gösterim çeşitlerinden ayarlayabilirsiniz. 

vw Golf e dair her şeyin olduğu adrestesiniz diyebilirim, Keyifli forumlar    (y)

Öncelikle Aramıza Hoşgeldiniz hocam. Aracınızda hayırlı olsun. Media cihazınızın ayar kısmından Saat tarih ve gösterim çeşitlerinden ayarlayabilirsiniz. 

vw Golf e dair her şeyin olduğu adrestesiniz diyebilirim, Keyifli forumlar    (y)
Eyvallah hocam bende doğru yerde olduğumu düşünüyorum herseyin bi başlığı konusu tartışması var bende mutlu oluyorum aradığım konu ile ilgili bilgi olunca. Tekrardan bakayım ayarlara teşekkür ederim. 

Hocam Setup a girip ordan ekran ayarları saat tarihe girip Ekran kapalıyken saati göster i seçmeniz gerekiyor. Ayrıca emin değilim varmı yok mu sizde ama sağa sola kaydırınca birkaç saat çeşidi olması lazım. 

Hocam Setup a girip ordan ekran ayarları saat tarihe girip Ekran kapalıyken saati göster i seçmeniz gerekiyor. Ayrıca emin değilim varmı yok mu sizde ama sağa alla kaydırınca birkaç saat çeşidi olması lazım. 
Arabaya binince bi bakayım hocam teşekkür ederim sağolasın 

Arabaya binince bi bakayım hocam teşekkür ederim sağolasın 
Bulabildiniz mi hocam, az önce aklıma gelmişken foto çekeyim dedim bilgi olması açısından

Yukarda tarih saate girin demiştim, ama ona değil hocam, ekran ayarlarına girdikten sonra en altta oluyor bu seçenek düzeltmiş olayım. 

20191109_115448.jpg

.

@Recep Gül evet bu gösterdiğiniz sonra buldum. 4 farklı saat çıkıyor teşekkür ederim

Geri
Üst Alt