Kablosuz Carplay

@kralmali cardbridge tweak ne oluyor hocam, hiç bilmediğim için soruyorum.

daha ucuz yollu olarak bu tarz kombinasyon işe yarayabilir mi?

IMG_20191106_104547.jpg

@kralmali cardbridge tweak ne oluyor hocam, hiç bilmediğim için soruyorum.
hocam jailbereak yapmanız yetmez carplay uygulaması ile jailbreak yapsanız bile 3. parti uygulamalar (tweak) yüklemeden istediğiniz uygulamaları carplayde ekrana yansıtamazsınız. Bunu yapan Carbridge adlı tweak var satın alıp yüklüyorsunuz istediğiniz uygulamayı o uygulama üzerinde carplaye yansıtmak için seçiyorsunuz sonra carplay uygulamasına girip ekleyebilirsiniz.

Tweak, jailbreak yapılmış iOS cihazlarının Cydia’dan indirip cihazlarına yükledikleri uygulamalara verilen isimdir. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@kralmali ben yapamam hocam sanırım hiç anlamıyorum, bir telefoncuda yaptırırın olmazsa. Telefona ne gibi eksisi oluyor peki? 

Sanırım ben de eski iphone 5s imi jailbreak yapıp kullanacağım şu anda kullandığım telin garantisi var sorun yaşamak istemiyorum.

@kralmali ben yapamam hocam sanırım hiç anlamıyorum, bir telefoncuda yaptırırın olmazsa. Telefona ne gibi eksisi oluyor peki? 
hocam her sürüme jailbreak yok telefonunuun sürümü de önemli sürümünüz jailbrek destekliyorsa yardımcı olur basit bir işlem.

Sanırım ben de eski iphone 5s imi jailbreak yapıp kullanacağım şu anda kullandığım telin garantisi var sorun yaşamak istemiyorum.
jb garantiye etki etmez hocam en kötü telefonu sıfırlarsınız jailbreak kolayca kaldırılabilir zaten en kötüsü sıfırlama yaparsınız olur biter.

@kralmali ben jealbreak yükledim ama bir şey anlayamadım sanırım biraz teknoloji özürlüyüz 🤣. Banada yardımcı olursanız sevinirim. 

@kralmali nasıl yapacağız hocam yardımcı olursanız sevinirim gerçekten.

@kralmali hocam 6s telefonum sürüm ise iOS 13.1.3

@kralmali benim sürüm 12.4.1 tel iphone 7 plus 

Geri
Üst Alt