Kablosuz Carplay

estoril

Yeni Üye
İsim
Enes
Merhaba ;

Golf 7.5 aracımda carplay kullanıyorum. Her seferinde kabloyu tak çıkar zor oluyor. BMW lerdeki gibi kablosuz carplay yapma şansımız varmı ?

Biraz araştırdım aparatlar var ama kalite nasıl olur onu bilemiyorum 

Daha önce deneyen veya kullanan var mı ?

Aparatlarla yapmak mümkün ama aparatların çoğu da stabil bağlantı sağlamıyor malesef.

Sabit bir telefon sürekli takılı şekilde dursun . Diğer aparatlar da buna benzer oluyor . Başka bir telefon yine kullanılıyor. Ama bu devirde kimse artık kabloyla uğraşmak istemiyor doğal olarak. Ayrıca o kablolar vites bölgesi civarında kötü görüntüye de neden oluyor . Benim en çok istediğim şeylerden biri kablosuz app connect.

Yeni passat elegance pakette gördüm kablosuz app connect ve kablosuz şarj

Evet kablosuz olsa çok iyi olur göz önünde kablo salatası hoş olmuyor.

Tam bluetooth ile bu tarz dertlerden kurtulduk derken carplay için kablo takılması gerekmesi can sıkıcı.

Bir de youtube, tv+ vs kullanabilsek çok güzel olacak. jailbreak harici mümkün değil sanırım?

Jealbreak yapıp kullanan var mı?

@Golftdi nedir bu jealbreak. Zira bende de Yeni Passat busınes paket var. Kabloyla CarPlay kullanmak biraz gıcık bir durum oluyor. Hatta şehir içinde kullanmıyorum, genelde uzun yolda kullanıyorum. Eğer kablosuz seçenek olsa çok iyi olurdu. 

Kablosuz olması iyi olur fakat, mutlaka fiziksel olarak olsun, görsel olarak olsun gecikmeler olacaktır. Önce bunu stabil hale getirmek lazım. BMW kullanan birine sormak lazım.

@Golftdi nedir bu jealbreak. Zira bende de Yeni Passat busınes paket var. Kabloyla CarPlay kullanmak biraz gıcık bir durum oluyor. Hatta şehir içinde kullanmıyorum, genelde uzun yolda kullanıyorum. Eğer kablosuz seçenek olsa çok iyi olurdu. 
Android'te root, iPhone larda jailbreak ; Telefonun izin vermediği özellikleri alt ederek istediğiniz gibi kullanmanızı sağlar, yani root / jailbreak yaparak ortadan bütün engelleri kaldırmış oluyorsunuz. 

İPhone de bunu yaparak telefonun ekranını direk ekran yansıtabiliyorsunuz. 

@brkylmz jealbreak kablosuz kullanmaktan daha önemli bence, telefonunuzu jealbreak yapınca uygulamalarınız tümü aracın ekrana geliyor. Yani youtube dahil herşey. Film izleyip tv seyredebilirsiniz düşünsenize...

benim telefonun jailbreak li kullanıyorum Carbridge tweak i var istediğiniz uygulamayı yansıtabilirsiniz.
@kralmali telefonunuzun sürümü kaç acaba? Ve jealbreak yapınca telde herhangi bir sıkıntı oluyor mu? Yavaşlama donma gibi.  

@kralmali telefonunuzun sürümü kaç acaba? Ve jealbreak yapınca telde herhangi bir sıkıntı oluyor mu? Yavaşlama donma gibi.  
12.4 hocam İphone X uncover ile yaptım güvenlir repodan tweak yüklerseniz herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

Birde Carbridge tweak i ücretli 3,99 dolar. ama gerçekten çok kullanışlı

Geri
Üst Alt