HIZ SABİTLEYİCİ MONTAJ VE KODLAMA

@kralmali Eğer servisten kod alırsanız elbette. Diğer yöntemlerle maalesef şu anda yapılamıyor.

2018 Comfortline DSG aracım var. Hız sabitleyicisi taktırabilir miyim ? Eğer takılabiliyorsa  Nerede taktırmak gerekiyor ? Teşekkür ederim şimdiden 😊

@Srknzgn şimdilik sadece serviste yapılabiliyor. Ortalama 2000-2500 fiyat aralığındaydı yanlış hatırlamıyorsam. 

@İlker34Servisle görüştüm. Hız sabitleyicisi taktıracağım. Bilgilendirme faydalı oldu. 👍

@Srknzgn bence biraz daha ekleyip ACC yaptirabilirsiniz, Hiz sabitleme ACC olmadan pekte kullanisli gelmiyor bana.

Bide acil durumda fren yapması cok büyük arti bence.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@CemK Fazla bilgim  olmadığından bunu istedim. İşlevsel olarak farkı nedir ve Ne kadar fiyat maliyeti var biliyor musunuz ? 🙄

.

@Srknzgn

ACC de hiz sabitleme ama Adaptif, onunuzdeki arac yavaslarsa arac kendisi yavasliyor, onunuz acildiginda da tekrar ayarladiginiz hiza kadar hizlaniyor.

Normal cruise'da onunuze bisey gelirse sizin frene basip yavaslamaniz lazim ve frene basinca cruise devreden cikiyor, tekrar hizlanmasi icin devreye almaniz gerekiyor.

Ayrica ACC ile birlikte front assist geliyor, acc devrede olmasa da onunuzdeki arac durursa ve sizin arac carpma tehlikesi algilarsa kendisi fren yapiyor.

Maliyeti parçaları sizin toplayip sonra bir yere yaptirmaniz veya direk birine yaptirmaniza gore değişken, bilen arkadaslar yardimci olacaktir.

@Srknzgn Hocam acc aktivasyon maliyetleri yüksek . Sadece aktivasyon sizin hız sabitlemenin üzerinde olacaktır. Bugün montaj dahil. 5500-6000 tl bandında. Tabi Gateway abs sensör -pompa uygun ise yoksa fiyat yükselecektir.

Selamlar. 2017 makyajli A3 aracim icin ACC parcalarini tedarik ettim. Montaj ve aktivasyon icin istanbul ici kimden destek alabilirim. Gateway degisimi gerekiyor mu hala, acc deki acik nedir gibi bilgilere ihtiyacim var. Tesekkurler.

@ivelliosy hocam ben normal hız sabitleyiciyi istanbulda dursun keleşcan abinin orda yaptırdım, sorunsuz kullanıyorum. instagram sayfasında ACC videolarıda var. AUIDI araçlara hiç acc yaptımı bilmiyorum ama golfe yaptığını kesin biliyorum. Instagram sayfasında telefonu mevcut arayıp bilgi alabilirsin. Yeri sefaköyde. 

Hatta telefonu da yazayım buldum sayfadan : 05428006584

Hız sabitleyicide güncel durum nedir? Ankara' da parça, kodlama gibi hususlarda önerebileceğiniz yerler var mı? Teşekkürler

Geri
Üst Alt