Golf 7 bagaj içerisine hoparlör koyma

Kale

Yeni Üye
İsim
Kadir
İyi günler benim bi kaç sorum olacaktı golf 7 aracımın bagajına hoparlör koymak istiyorum anfisiz şekilde koymak mümkün mü? Görseldeki şekilde bass koymak istemiyorum sadece sağa ve sola iki adet hoparlör şimdiden teşekkürler 😊

96DEA6EE-0384-443E-A142-7E80DDA8722A.jpeg.692c750b388c21a5a8df415e5ecf8851.jpeg

Screenshot_2019-11-02-13-38-33-900_com.android.chrome.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Net bilgim yok ama koyulabilir sanırım. Görseldeki gibi özel kalıba uyarlatıp yerleştirebilirsiniz boş kısıma. Hoparlörcü tuningcilere bir sormakta fayda var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Kale olur ama bass dediğiniz hoparlör eğer amfi yoksa birşeye benzemez boşuna masraf etmiş olurusunuz, en iyisi ya stepne yerine konulan kendiliğinden amfili bas hoparlörlü almak yada golf 7 döşemesinde uzman bir yere tüm kapı döşemelerini söktürüp hoparlörleri kaliteli bas veren hoparlörler ile değiştirip kapılara da bir güzel profesyonel yalıtım yaptırıp mutlu mesut kullanmak, yada arabayı satıp dynaudio sistemli bir araç almak.

@Serkanasn bass koymak istemiyorum sadece iki adet hoparlör eklemek istiyorum orijinal teyp ile

Oto ses sistemiyle uğraşan  işinin ehli biri  Aklınızın hayalinizin alamayacağı yöntemlerle  istediğiniz yere hoparlör koyar hocam :)  Yeterki  usta birine denk gelin.

Geri
Üst Alt