Jump to content

Alpostros

GOLF 7.5 1.4 TSi aracıma filtre önerisi.

Recommended Posts

Ankara'da Motul yağları ve diğer filtreleri orijinal olarak alabileceğiniz dükkan var. Burada doğrudan belirtmek reklam olarak algılanabilir ama hem yakın arkadaşlarım hem de youtube'dan tanın bir grubun açtığı, arabayla ilgilenmeyi seven ve dürüst ticaret yapan birilerine bakım yaptırmak isterseniz bana özelden yazın lütfen. İsteyene Ankara dışına kargo da yapıyorlar, sahtesiyle mahtesiyle uğraşmazsınız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

On ‎02‎.‎11‎.‎2019 at 5:34 PM, Alpostros yazdı:

@gokberks Hocam bugün Doğuş oto çankaya ya gittim ve servis konusunu bir daha konuştum bu yazdığınız yorum üzerine. Servis danışmanı 2016 sonrası yapılan satışlarda iyi niyet garantisinin kalktığını, bazı durumlarda aracın o zamana kadarki bakımları serviste yapıldıysa parça konusunda yardımcı olacaklarını söyledi. Nasıl yardımcı oluyorsunuz dediğimde mekatronik(şanzıman/motor) aksamda indirimli veya ücretsiz parça verebilceklerinden bahsetti, parçadan parçaya göre değişiyormuş. Ben de tam anlamadım doğrusu. İyi niyet var la yok arası bişey.

Selamlar, @gokberks arkadaşımızın da dediği gibi iyi niyet garantisi kalkmadı, size bunu doğuş oto söylemiş, bu form da yine böyle bir konu vardı ve o zaman doğuş Oto'yu direkt arayarak sorduğumda böyle bir haberin hiç bir şekilde doğruyu yansıtmadığını ve itibar edilmemesini söyledi. size de doğuş oto Çankaya servis danışmanı söylemiş ama ben derim ki bir de doğuş oto merkeze sorun. benim bildiğim eskisi gibi hala devam ettiğidir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...