Araba Tavanında delik

btingg54

Yeni Üye
İsim
Enes
Arkadaşlsr bu arabamın tavanında oluşan delik nedir nasıl olmuştur ne yapmam gerek bilgisi olan rica ediyorum yazsın yardımcı olsun 

IMG_20191101_134108.jpg

Geçmiş olsun hocam, ama kendiliğinden oluşan bir durum gibi görünmüyor. Siz de yapmadıysanız bir başkasının yapmış olma ihtimali yüksek diye tahmin ediyorum

Yorgun mermi olabilir 

İceriden disariya dogru sanki dönerek delinmis gibi gözüküyor yakinlastirinca. Yakin zamanda aracijiza bisey yaptirdiysaniz oju kontrol edin bence 

Tam terside olabilir gerci sanki parcasi iceride daha yakinlastirinca gördüm disaridan iceriye doğru garip bir durum

Mermi hocam, düşüşe geçen mermi isabet etmiş, muhtemelen çekirdek içeridedir

Geçmiş olsun hocam...

Mermi çekirdeği gibi görünüyor. Geçmiş olsn hocam

Yorgun mermi diye tabir edilen havaya atış yapan birinin mermi çekirdeği sizin aracınızın tavanına düşmüş

İlginiz ve yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar canımıza bişey olmasın buna şükür diyelim 

@btingg54 Aracın tavan döşemesini söktürduğünüzde mutlaka polis yanınızda olsun, çekirdeği polis alıp kriminal laboratuvarına göndersin, eğer silah ruhsatlı ise mutlaka zararınızı tazmin ettirin, siz istemesenizde kasko şirketi bunu zaten isteyecektir, sakın çekirdeği elinizle tutmayın parmak iziniz üzerindeki asıl silah sahibinin parmak izini bozabilir, geçmiş olsun.

İçerden dışarıya doğru olduğu gözüküyor aracın içindeyken sıkılmış bence 

Moderatör tarafında düzenlendi:

tecrübe ile sabittir ki

“yorgun mermi”

çekirdek döşemededir ve tutanak ile belgeleyin

arkadaşlarında dediği gibi eğer balistikte kayıtlı ise hemen bulunur ve zararınızı tanzim edersiniz

geçmiş olsun ve can sağlığı olsun

Geri
Üst Alt