2019 TDİ DSG

altug0334

Yeni Üye
İsim
altuğ
Arkadaşlar herkese merhaba 

ilk sıfır aracım olacak olan  golf dizel otomatik  higline paket olanını almayı düşünüyorum ancak bildiğiniz gibi bir çok özellik opsiyonel sizce hangi opsiyonel özellikleri yaptırmalıyım?

Su an bir arac alacak olsam geri gorus kamerasi isterdim ayrica kor nokta uyari sistemi de alinmasi gereken bir opsiyon bence

ilk sıfır aracım olacak olan  golf dizel otomatik  higline paket olanını almayı düşünüyorum ancak bildiğiniz gibi bir çok özellik opsiyonel sizce hangi opsiyonel özellikleri yaptırmalıyım?
Hocam merhaba,

Sipariş şuan mümkünmü bilmiyorum ama stokta olanlardan varsa;

-ACC Adaptif hız sabitleyici

-Dinamik viraj farı (virajlarda direksiyonu çevirdiginiz yone hareket eder ve gunduz ledleri cift j olarak gelir)

-Anahtarsız giriş ve çalıştırma

-Geri görüş kamerası ( her ne kadar sonradan eklenebilse de )

Acc ve şerit takip. çok hoş ve faydalı özellikler.

Cam tavan discovery pro acc ısıtmalı masajlı koltuk anahtarsız calıştırma geri görüş kamerası yeterki kalacaktır sizler için ;)

Üst limit düşünmeyeceksem "masayı donatın" misali ne varsa eklerdim.

Bugun 150 hp dsg highline geri gorus kamerasi indigo gri renk arac sordum fiyat olarak 191 bin verdiler nasil sizce?

Bu devirde araçların opsiyonu 

Standart geliyor...arkadaşlar öneriyor ama?

Bildiğin 220 gr standart halk ekmek gibi yani !!

Acc li ?

Discovery pro lu araç falan 1 yıldır gelmiyor 

Arkadaşlar golf 7,5 aracım var 1-3-5-7 ye geçmiyor aracım sorunu nedir acaba nasıl hallede bilirim

öncelikle aramıza hoşgeldiniz demek isterim ve

tanışma topiğinde 

kendinizi tanıttıktan sonra başlık açsanız daha şık olurmuş

benim opsiyonlarım

-cam tavan

-act-

acc, şerit asistanı

-kör nokta olurdu

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Hippiyayo çok yüksek bir rakam almışsınız, 1.6 tdi dsg Highline cam tavan+geri görüş+app connect için 191.000 aynı aracın 1.5 tsi için 185.000 fiyat aldım.

Benim için anahtarsız giriş ve çalıştırma tüm opsiyonların önünde

Geri
Üst Alt