1.2 tsi yazilim

Mserbet

Üye
İsim
Melih
Dostlar merhaba 

1.2 tei aracima yazilim yaptirmayi dusunuyorum ecufast ve ecutech arasinda kaldim bu konuda olumlu yada olumsuz tecrubelerinizi aktarirsaniz sevinirim

@Mserbet ben ataşehir infinite de yaptırdım memnun kaldım ilgileniyorlar aynı zamanda sahibi arkadaşım olur fiyat alın isterseniz oradanda fiyat alırız belki biraz daha uyguna yapar 

@Ferdi malesef istanbulda degilim , bariz bir fark oluyormu yakit va tasarrufu ne durum hocam

@Mserbet performans artıyor tabiki hissedilir bir şekilde yakıt basarsan daha çok yakıyor basmazsan düşüyor ben 4.3 e kadar düştüm 1.4 motor act araçla ortalama 90 ile 100 arası gittim ozaman ecofast bence tercih edin derim 

Ben ecutech kullaniyorum gayet basarili. Bilgi almak isterseniz 5536634482 den ulasabilirsiniz

@cpak tesekkur ederim hocam , bende karar verdim yaptiricam hic kotu yorum almadim

Elazigdasiniz galiba. Orada mehmet ali isminde bir arkadasim ecutech bayisi. Elbistandan cengizin selamiyla geldim derseniz size yardimci olur.

Dostlar merhaba 

1.2 tei aracima yazilim yaptirmayi dusunuyorum ecufast ve ecutech arasinda kaldim bu konuda olumlu yada olumsuz tecrubelerinizi aktarirsaniz sevinirim
Hayırlı piston, kol, silindir, segman dağıtmalar, ha bir de dsg ile turbo var onları unuttum.

Tavsiyem aracınıza yazık etmeyin derim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@bf417 yazilim attirip cilginlar gibi makas atmak yada dipgaz arac kullanmak degil amacimiz 😊 amac biraz daha gaz tepkimelerini canlandirmak biraz daha keyifli surus yapabilmek masum bir yazilim bu oyle canavarlardan degil 😊

@Ferdi hocam bende act kullanıcısıyım lakin zaten araçlarımızda olan patinaj sorunu yazılım sonrası nasıl oldu memnun musunuz ara hızlanmalarda kayda değer bir değişim var mı?

Geri
Üst Alt