Golf 7 2013 comfortline araca multimedya tavsiyesi (rcd330)

Alprsln1905

Yeni Üye
İsim
Tunahan
Kendi uzerinde gelen ufak dokunmatik ekran hiçbir işe yaramıyor ve bu kadar para verilmisken bu araçlara en azından Bluetooth olması gerekirdi. İnternerten araştırdığımda rcd 330 kodlu multimedya sistemini gördüm. ayrıca bu cihazların hepsinde farklı özellikler var birinde Apple carplay var birinde Android MirrorLink birinde Türkçe dil varken birinde yok vs. Kafam karıştı kısacası. Kullananlar mevcut mudur forumda? Memnuniyet durumu nedir? Ne tavsiye edersiniz kısacası? Konuyu yanlış yere actiysam kusura bakmayın ilk konum. Teşekkürler

@Alprsln1905 hocam bnde Rcd 330 plus aldım vw çindeki Golf 7.5 araçlarına taktığı. Carplay aktif Bluetooth vs güzel cihaz. Satan arkadaşlar vardır AliExpress üzerinden alıp

@Alprsln1905 hocam bnde Rcd 330 plus aldım vw çindeki Golf 7.5 araçlarına taktığı. Carplay aktif Bluetooth vs güzel cihaz. Satan arkadaşlar vardır AliExpress üzerinden alıp
Anladım hocam bahsettiğiniz rcd330 plus la 330 arasında ne fark var ? Plus olan altta arkadaşın link bıraktığı ilan mı acaba?

Geri
Üst Alt