Volkswagen kampanyası

Wyt23

Üye
İsim
Vahit
Daha teyit etmedim ama güncel gibi görünüyor. Eğer doğruysa 15 Kasım gibi sıfır araç almayı planlıyorum ve her zamanki gibi ikilemde kaldım. 1.0 cam tavan hıghlıne mı 1.5 comfortlıne 150 beygir act  ışık görüş cam tavan mı bilemiyorum. Bir yanım güç bir yanım konfor diyor. Bu arada hıghlıne 175 bin comfortlıne 166 bin fiyat farkı da var yani

Moderatör tarafında düzenlendi:
Daha teyit etmedim ama güncel gibi görünüyor. Eğer doğruysa 15 Kasım gibi sıfır araç almayı planlıyorum ve her zamanki gibi ikilemde kaldım. 1.0 cam tavan hıghlıne mı 1.5 comfortlıne 150 beygir act  ışık görüş cam tavan mı bilemiyorum. Bir yanım güç bir yanım konfor diyor. Bu arada hıghlıne 175 bin comfortlıne 166 bin fiyat farkı da var yani
1.5 almazsanız araca her bindiğinizde içinizden geçireceksiniz 😀 ama karar sizin

1.5 alin; 1.0 le falan aman yani ugrasmayin. Bunun pismanligi bi baska oluyo sonra.. 

1.5 olsun bos olsun :D

@Serkanasn 189 dediler ve ellerinde yokmuş inşallah 185 olur da bende düşünebilirim 

@Wyt23 voskar Rize plazayı yarın bir arayın eğer Kasımda gelecek dedikleri arabayı satmadılarsa 10 gün kadar önce bu fiyatı almıştım beyaz renk için.

1.5 tsi ya da 1.6 tdi tavsiye ederim fiyatlar yakınsa 1.0 a.

@omurkadir tdi istemiyorum. 1.4 tsi vardı bende 15 gün önce sattım. Geçenlerde tdi ye test sürüşüne gittim neden bilmiyorum ama hiç keyif almadım. Çalışana da dedim 20 yıldır hayalini kurduğum dizel otomatik golf hoşuma gitmedi 

@omurkadir tdi istemiyorum. 1.4 tsi vardı bende 15 gün önce sattım. Geçenlerde tdi ye test sürüşüne gittim neden bilmiyorum ama hiç keyif almadım. Çalışana da dedim 20 yıldır hayalini kurduğum dizel otomatik golf hoşuma gitmedi 
1.4 den 1.0 geçmek mantıklı değil

1.5 hem performans hem yakıt olarak 1.4 den iyi tdi düşünmüyosanız tabi 

@Wyt23 o zaman formül çok basit sakin kullanıcı isen 1.0 performans isterim diyorsan 1.5 ikisi de üzmez ben olsam 1.5 alırdım hiç düşünmeden ikisi arasında.

Yerinizde olsam o paralara 2. el başka alman arabalarına (bmw-mercedes) bakardım.185 bin verip dsg sorunu almaktansa tork konvertörü alıp keyifime bakardım. Aracımın garantisi bitti dsg ne zaman garip ses çıkarsa aha elimde patlayacak diye aklım çıkıyor. 2 şanzıman arasında dağlar kadar fark var 185 bin verip 250 nm torka zor sahip çıkan dsg mi yoksa 800 nm lere banamısın demeyen zf mi yada başka tork konv. şanzıman mı tabi seçim sizin. bu arada aracım 1.6 tdi bakımını yeni yaptırdım 10 bin daha binip satmayı düşünüyorum dsg güzel şanzıman ama masraf açarsa bu devirde binmesi zor.

Geri
Üst Alt