Golf 7 vs vw cc

Umit_Akkaya

Katılımcı Üye

İsim
Umut-mk7
Merhaba arkadaşlar sedan araç düşüncem var. mevcut aracım 2015 model 1.4 tsı golf highline.

golf u satıp 2015-2016 1.4 tsi cc rline veya Exclusıve alınır mı? sizin değerli görüşlerini almak istedim.

gönül ister b8 passat  highline ama en az 40bin tl koymam lazım golf üzerine

Merhaba arkadaşlar sedan araç düşüncem var. mevcut aracım 2015 model 1.4 tsı golf highline.

golf u satıp 2015-2016 1.4 tsi cc rline veya Exclusıve alınır mı? sizin değerli görüşlerini almak istedim.

Üretimi bitmiş bir aracı almak ne kadar doğrudur bilemem, Passat b8 highline'ı da es geçmem. 40.000 tl daha lazım da diyorsunuz. mantığım B8 highline yerine b8 comfortline diyor. highline geçiş yaparken satışında da sıkıntı yaşamazsınız diyor.

yinede en iyisini kullanacak olan bilir.

Üretimi bitmiş bir aracı almak ne kadar doğrudur bilemem, Passat b8 highline'ı da es geçmem. 40.000 tl daha lazım da diyorsunuz. mantığım B8 highline yerine b8 comfortline diyor. highline geçiş yaparken satışında da sıkıntı yaşamazsınız diyor.

yinede en iyisini kullanacak olan bilir.
ilk baslar tamam da sonralarda comfort passatta ön halojen sarı renkteki farlardan sıkılacagım arka stoplardan sıkılacagım koltukların kuması falan kötü gelecek sonrada pişman olacagım :)   keske golfde kalsaydım veya highline alsaydim diye

ilk baslar tamam da sonralarda comfort passatta ön halojen sarı renkteki farlardan sıkılacagım arka stoplardan sıkılacagım koltukların kuması falan kötü gelecek sonrada pişman olacagım :)   keske golfde kalsaydım veya highline alsaydim diye
seneye de değişir, highline b8 alırsınız ;)  veya arteon.....

Bence alınır, taş gibi araba. :)  Scirocco gibi sevilen bir araç CC, bu yüzden piyasasında sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum hocam. Boş B8 almaktansa dolu CC almak daha iyidir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kesinlikle cc passat da neymiş

CC güzel araç fakat platform olarak eski PQ46 kullanılıyordu diye biliyorum . standart bir kullanıcı için tabi bu platform olayları ne kadar önemli orası da tartışılır :)   birde cam tavan olup sadece arka tarafının yukarıya doğru kalkması komple açılmaması da eleştiri almıştı

Yakıt sorun yaratmıyacaksa alınır. Ama rline bakın. Satışı biraz zor bu arabaların.

@AhmetCakmak pek “taş gibi” değil. Epey motor sorunu yaşayanlar oldu. Sorunsuzluk isteniyorsa tercih edilmemeli. Unutmayalım ki CC nin ideal motor hacimleri 2.0 ve üzeri olmalı  TR ye maalesef küçük motorlar ile geldiler.

Görünüş zevk renk konuları ayrı CC tarz ve güzel araba orası ayrı. 

Geri
Üst Alt