Jump to content

Salihcan

Golf 7 salıncak Burcu gıcırtı sesi

Recommended Posts

On 03.12.2019 at 1:52 AM, latissimusdorsi yazdı:

merhaba yetkili serviste ne kadar ücret ödediniz burç değişimi için ? Golfün burçlarını söküp audi TT burçlarından takanlar olmuş sonuç sıfır ses, Youtube'da gördüm.

@latissimusdorsi dostum link atar mısın?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@berke05 araç garantideyse ücretsiz yaparlar. Garanti yoksa servise kalmış diyelim. Bir önceki aracım için Özön'de 1 kere 200TL gibi bir ücret verdim. Daha sonra tekrar ettiğinde ücretsiz yaptılar. Yeni aracımda da aynı ses geliyordu bakım sırasında (Avek'de) söyledim herhangi bir ücret almadan yaptılar, garantisi bitmiş durumda. Servis danışmanına söyledim hayret para istemediniz diye, o da zaten aracı yağ filtre değişimi için kaldırdıklarında 2sn de yağlayıp geçtiklerini ek ücrete gerek olmadığını söyledi. Şaşırttılar yani.

Culture33 ve berke05 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
17 saat önce, CemK yazdı:

TT'nin burclarinin daha kaliteli olmasi zaten gayet doğal ve olması gereken bir durum değil mi :)

Ortak parça kullanılıyor ondan dolayı aklımda öyle bir düşünce oluştu...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, DADASHAN yazdı:

Ortak parça kullanılıyor ondan dolayı aklımda öyle bir düşünce oluştu...

Golf'de TT'de kullanilan parça takili ise süper ama TT sahibi olsam buna bozulurdum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dun fren hidrolik yağı değişimi için servise gittiğimde burçlardan gelen gıcırtı seslerini de belirttim ve kontrol edilmesini istedim, araç 2015 passat servis personeli burçlarda çatlama olduğunu, yağlama yaptığında gıcırtının gideceğini, ama 1 hafta 10 gün sonra gıcırtın tekrar başlayacağını ve burçların değişmesi halinde sesin kesileceğini belirtti. 2015 model için salıncak burçları, yatağı ve işçilik normal fiyatı kdv dahil 915,06 TL, indirimli olarak 686,30 tl olarak belirtildi. ellerinde olmadığı için değişimi yapılamadı. uygun bir zamanda tekrar randevu alıp değişimlerini yaptıracağım.

Burç.jpg

ogzogz bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Culture33 yazdı:

Dun fren hidrolik yağı değişimi için servise gittiğimde burçlardan gelen gıcırtı seslerini de belirttim ve kontrol edilmesini istedim, araç 2015 passat servis personeli burçlarda çatlama olduğunu, yağlama yaptığında gıcırtının gideceğini, ama 1 hafta 10 gün sonra gıcırtın tekrar başlayacağını ve burçların değişmesi halinde sesin kesileceğini belirtti. 2015 model için salıncak burçları, yatağı ve işçilik normal fiyatı kdv dahil 915,06 TL, indirimli olarak 686,30 tl olarak belirtildi. ellerinde olmadığı için değişimi yapılamadı. uygun bir zamanda tekrar randevu alıp değişimlerini yaptıracağım.

Burç.jpg

@Culture33 Aynı durumu yaşadım. En kısa sürede değiştirin. Değiştirmez iseniz ses zamanla gıcırtıdan tıkırtıya geciyor. işkenceden kurtulursunuz. Farkı hissedersiniz.

Culture33 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, ogzogz yazdı:

@Culture33 Aynı durumu yaşadım. En kısa sürede değiştirin. Değiştirmez iseniz ses zamanla gıcırtıdan tıkırtıya geciyor. işkenceden kurtulursunuz. Farkı hissedersiniz.

niyetim de en kısa sürede değişimini yaptırmak, benim kuralım bi arıza küçükken, başka yerlere zarar vermeden yaptır. zaten bunlardan dolayı aracın minimum düzeyde de olsa gezdiğini fark ediyorum, 1 hafta sora yaptırırım bu aracı.

tarihinde Culture33 tarafından düzenlendi
ogzogz bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, Erkin Yücel yazdı:

@berke05 araç garantideyse ücretsiz yaparlar. Garanti yoksa servise kalmış diyelim. Bir önceki aracım için Özön'de 1 kere 200TL gibi bir ücret verdim. Daha sonra tekrar ettiğinde ücretsiz yaptılar. Yeni aracımda da aynı ses geliyordu bakım sırasında (Avek'de) söyledim herhangi bir ücret almadan yaptılar, garantisi bitmiş durumda. Servis danışmanına söyledim hayret para istemediniz diye, o da zaten aracı yağ filtre değişimi için kaldırdıklarında 2sn de yağlayıp geçtiklerini ek ücrete gerek olmadığını söyledi. Şaşırttılar yani.

o servisi yitirmeyin derim :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...